В Україні пройшов фестиваль "ROBOfirst - більше, ніж роботи!"

Тисячі українських школярів поринули у світ робототехніки, конструювання, програмування та інженерії.

14-15 квітня в м. Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!».

Ця подія дала можливість тисячам школярів з України поринути у світ робототехніки, конструювання, програмування, інженерії та архітектури. Діти проводили дослідження на одну із тем: пошук, транспортування та зберігання питної води, виявлення та видалення забруднень, використання води при виробництві харчових продуктів, утилізація стічних вод, контроль промислового чи сільськогосподарського стоку в природних водоймах.

Обравши тему, учасники конкурсу досліджували її та визначали шляхи імовірного вирішення поставленої проблеми за допомогою роботів, яких створили власними руками! Виявляється, на сьогодні сконструювати власного робота можливо за допомогою конструктора LEGO Education, який для багатьох сучасних дітей вже не просто іграшка. Адже конструктор має двигуни, мотори та навіть мікропроцесори. Іншими словами, за допомогою такого конструктора діти практикуються в програмуванні та вивчають закони фізики.

В Україні такий захід проводиться не вперше. Навесні 2017 року відбувся перший фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи» , на якому діти займалися розробкою роботів для роботи із вторинною сировиною. 

Серед переваг конкурсу однозначно варто відзначити його інноваційність. Всі діти змогли продемонструвати свій величезний інтерес до вирішення екологічних проблем, свою спритність та здібності до програмування та конструювання. Кожен робот – це безсумнівно велика особиста перемога для учасників команд, неповторна ідея та море зусиль. Саме через це важко уявити, як можна на такому заході оцінювати, який з роботів є найкращим. Адже прищеплюючи любов та інтерес до сучасних інновацій, дуже важливо їх втримати та впевнено провести в майбутнє. Сподіваємося, що попри це, всі вчителі та школярі, що брали участь у заході, відчувають себе переможцями, адже так воно і є.

Ми вітаємо всіх юних інженерів із особистими перемогами! Бажаємо подальших відкриттів, успіхів та натхнення!

Фотоматеріали взяті з facebook

Посилання Firs Lego laguage: http://firstlegoleague.org.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.