Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
435
20 вересня 11:51

В Україні підвищуватимуть енергоефективність у сфері освіти: МОН підписало меморандум

Планують зменшення видатків на оплату енергоносіїв та комунальних послуг закладами освіти та збільшення кількості енергоефективних будівель.

Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України започаткували співпрацю для підвищення енергоефективності у сфері освіти й підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Про це повідомляють у #МОН.

За сприяння Президента України та Уряду МОН активно впроваджує реформи у сфері освіти і науки країни. Важливою складовою трансформації є підвищення ефективності використання державного майна, що перебуває у підпорядкуванні МОН. Ця зустріч – ще один важливий крок до оновлення закладів, зокрема професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій #Шкарлет.

У результаті співробітництва сторони очікують наступні результати:

  • зменшення видатків на оплату енергоносіїв та комунальних послуг закладами освіти;

  • покращення інвестиційної привабливості заходів та проєктів з підвищення енергоефективності;

  • збільшення кількості енергоефективних будівель у сфері освіти.

За даними реєстру об’єктів державної власності, у сфері управління МОН на балансах закладів освіти перебуває понад 1 тис. будівель гуртожитків загальною площею понад 5 млн кв. м та близько 2,5 тис. навчальних корпусів загальною площею понад 8 млн кв. м.

Співпраця у цьому питанні з Держенергоефективності відкриває для закладів освіти нові можливості, що сприятимуть покращенню якості освітнього процесу, зниженню витрат на енергоносії та інші комунальні послуги.

Сторонами також домовлено співпрацювати у питаннях впровадження енергоефективних проєктів, що дозволять залучати висококваліфікованих фахівців до планування та здійснення заходів, які безпосередньо підвищуватимуть енергоефективність у сфері освіти.  

Матеріал, який вас може зацікавити: Уряд визначив процедуру присвоєння та підтвердження професійних кваліфікацій


Енергоефективність – це важливий елемент сталого розвитку. Якщо хочете дізнатися більше про стале життя та його практики, долучайтеся до нашого марафону «Сталий розвиток: від освіти до світу». Протягом трьох днів ми говоритимемо про те, що таке сталий розвиток, як зробити своє життя більш усталеним та як залучити до цього ваших вихованців, учнів чи студентів.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.