Новини
291
16 червня 14:18

В Україні підвищать виплати дітям, які постраждали від вибухівки: опубліковано закон

Закон набере чинності з 1 липня 2021 року.

В Україні підвищать виплати дітям, які отримали інвалідність від вибухівки. Розмір соціальних виплат цій категорії дітей зросте на 50%. Відповідний закон № 1477-ІХ оприлюднений у «Голосі України».

Президент України Володимир Зеленський підписав закон ще 11 червня.

Ось про що йдеться у документі:

Розмір державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю віком до 18 років, інвалідність яких пов’язана з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я від вибухонебезпечних предметів підвищується на 50 відсотків розміру державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю віком до 18 років на підставі документів, визначених Кабінетом Міністрів України.

Зв’язок інвалідності з пораненням чи іншим ушкодженням здоров’я від вибухонебезпечних предметів, отриманим дитиною з інвалідністю до 18 років, встановлюється лікарсько-консультативними комісіями закладів охорони здоров’я у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Закон набере чинності з 1 липня 2021 року.

Згідно з дослідженнями Данської Ради у справах біженців, 111 дітей отримали поранення від мін або вибухонебезпечних предметів.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: В Україні відзначатимуть День вшанування пам’яті дітей, які загинули від збройної агресії Росії

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.