Новини
438
4 серпня 11:51

В Україні навчається понад 76 тисяч іноземних студентів

Іноземні студенти обирають українські виші через якість освіти та можливість практичного навчання.

В Україні навчається 76,5 тисяч іноземних студентів, які представляють 155 країн світу. Іноземних студентів приваблює якісна освіта, вартість навчання в Україні та міжнародне визнання, міжнародні зв’язки та міжнародна колаборація. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30: Імідж України» повідомила директорка Державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова.

За її словами, наразі понад 400 університетів навчають іноземних студентів:

Програми є як повністю англомовні, таких в Україні понад 300, так і повністю україномовні після навчання на підготовчому відділенні.

Шаповалова наголошує, що згідно з опитуванням, яке провів Державний центр міжнародної освіти, іноземні студенти обирають українські виші через якість освіти та можливість практичного навчання, найбільше це стосується студентів медичних вишів.

Важливими для іноземних студентів, окрім вартості навчання, є також вартість проживання, визнання українського диплома на батьківщині та можливість працевлаштування.

За словами Олени Шаповалової, понад 50% опитаних іноземних студентів відповіли, що рекомендуватимуть Україну своїм друзям, як країну для отримання освіти. Також понад 50% опитаних сказали, що обрали Україну завдяки рекомендаціям своїх друзів.

Вас може зацікавити матеріал: Вступ-2021: які університети та спеціальності найпопулярніші серед вступників

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: