Новини
848
3 лютого 11:45

В Туреччині для відновлення очного навчання розпочали процедуру вакцинації вчителів

Вакцинування освітян відбуватиметься протягом лютого.

Нещодавно прем’єр-міністр Денис #Шмигаль повідомляв, що в Україні вакцинування від коронавірусу повинне розпочатись у лютому. Відповідно до презентованого Календарного плану вакцинації населення у 2021 році освітян вакцинуватимуть орієнтовно у вересні та жовтні цього ж року.

А от влада Туреччини вирішила вакцинувати вчителів від #СOVID-19 вже зараз, щоб поступово відкривати школи по всій країні. Про це заявив Міністр освіти Туреччини Зія Селчук, повідомляє «Європейська правда».

За словами тамтешнього Міністра освіти, всі дошкільні установи також відкриються на повний робочий день з 15 лютого.

Ми плануємо вакцинувати наших вчителів, які почнуть навчання в очній формі протягом лютого, – сказав Зія Селчук.

Крім того, він додав, що учні також зможуть продовжити онлайн-заняття, якщо так вирішать їхні батьки.


Вас також може зацікавити: Не лише втрата нюху та смаку: основні дитячі симптоми COVID-19, на які варто звернути увагу

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.