В рази більший за LEGO, в десять разів компактніший за справжній будинок: українці придумали дивовижний конструктор «PAGL»

Зручність та оригінальність – це найнеобхідніші характеристики нашої сучасності, які вдалося поєднати талановитим українським винахідникам у своєму проекті PAGL-конструктор.

Наша команда «Всеосвіта» нещодавно відвідала iForum та на власні очі побачила надзвичайні різнокольорові блоки, з яких легко вдається побудувати шалаш, скульптури і навіть цілий замок. Матеріал настільки невагомий, що в ньому легко можна потонути.

Під час розробки унікального конструктора враховувались фактори розміру та ваги: на великий і напрочуд легкий блок можна безболісно наступити, а під час раптового падіння величезної паперової вежі не трапиться жодної шкоди. 

Створюючи свій проект, українські винахідники надихнулись звичайними коробками з під яєць. Склад кожної деталі до геніальності простий: целюлоза, яка на 100% перероблюється, а яскравий колір досягається завдяки харчовим барвникам. Навіть якщо ви зголоднієте і відкусите шматок конструктора, отруєння не відбудеться – це екологічно безпечний продукт.

Дитина може збудувати вежу будь-якого розміру, якщо та перекинеться на неї, у відповідь ви почуєте лише сміх, – пояснює співавтор стартапу Олена Солдатова. – До того ж, конструктор добре розвиває дитячу фантазію і моторику.      

Деяких батьків лякають розміри конструкції, яка в результаті може опинитися у їхній вітальні, заблокувавши прохід до телевізора, вікон і улюбленого дивана. Дійсно, за допомогою «PAGL» за лічені хвилини створюється абсолютно все, що запропонує фантазія: Ейфелева вежа, піраміда Хеопса, містичний лабіринт, схованка (яка, до речі, є звукоізольованою) чи ракета до Набу. Ви вже підрахували, скільки годин необхідно для того, щоб зібрати усю цю красу і звільнити кімнату? Ми маємо відповідь: дуже швидко!

Велика вежа з 111 кубів перетворюється на три невеликі стовпчики, які складаються у куток протягом 10 хвилин – і це цілком самостійно може зробити ваша дитина, – з посмішкою розповідає Олена Солдатова.

Наша команда перебувала під таким потужним враженням від геніального проекту, що однією з перших вирішила спробувати цей дивовижний конструктор. Не встигли ми озирнутися, як приміщення у 70 кв. м заповнилось стінами лабіринтів. Всього чотири невеликі пакунки захопили настільки, що діти віком від 7 до 14 років  забули про час. Бавилися всі і діти і дорослі, дуже сподобалося. Ми будували лабіринти, змагалися на швидкість складання стін, просто кидалися цими коробками,стрибали по ним… відпочивали граючись.

Чудовий винахід українських стартаперів - дитячий еко-конструктор Pagl. Зроблений з різнокольорового картону. Це і дитяча безпека і захист природи - матеріал підлягає повній переробці.

Винахідники планують розвивати бізнес і виробництво в Україні - бо сприятливі умови для цього є. І в наступному році запропонують конструктор дитячим садочкам.

#УкраїнськіСтартапи  Передає Volodymyr Groysman на своїй сторінці у facebook

Не викликає сумніву, що цей екологічно чистий, неймовірно зручний та оригінальний на вигляд конструктор вже скоро завоює ринок іграшок не лише в Україні, але й закордоном.

Україні потрібні масові продукти, це надасть можливість розвивати технологію, – зізнається дизайнер PAGL Денис Охріменко.

До речі, розробка цілком може стати у пригоді під час проектування невеличких архітектурних моделей. В будь-якому випадку, візуально це виглядатиме дійсно круто.

«Всеосвіта» вдячна співавтору стартапу PAGL Олені Солдатовій та дизайнеру Денису Охріменко за чудову можливість одними з перших перевірити особливості захоплюючого конструктору на практиці.

Компанія «Всеосвіта» пишається  українськими винахідниками «PAGL», які створили дійсно цікавий стартап в області дитячих розваг. Ми бажаємо успішного виходу продукту «PAGL» на український та міжнародний ринок, а також безкінечного натхнення авторам цього неймовірного проекту. 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.