Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
434
19 квітня 20:40

В Енергодарі окупаційна влада «призначила» керувати місцевою гімназією електрика

Окупаційна влада Енергодара Запорізької області на чолі з колаборантом Андрієм Шевчиком представила колективу Енергодарської гімназії №2 нового «директора».

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

Так званим новим директором став Вадим Каретников, який раніше працював електриком на АЕС і жодного стосунку до освітян не має — як і не має профільної освіти для такої посади. Утім, як зауважує ОВА, Каретников є «великим шанувальником "русского мира"».

У військовій адміністрації зазначають, що Запорізька АЕС і місто Енергодар досі контролюються російсько-окупаційними військовими, але всі енергоблоки ЗАЕС обслуговує український персонал, працюючи на потреби України. Ротація працівників відбувається.

Формально окупанти в роботу станції не втручаються, але всі технічні рішення персонал і надалі змушений погоджувати з військовим командиром росіян. Крім того, на ЗАЕС на зміну попередній бригаді прибула чергова бригада росатомівських "туристів", — кажуть у Запорізькій ОВА.

Водночас в Енергодарі окупанти активно поширюють дезінформацію, щоб схилити мешканців до співпраці. Як зазначають в ОВА, цьому сприяють «російські військові, омоновці, запроданці-"поліціянти" та козаки-самозванці».

Джерело: hromadske.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.