Буча

В Бучі креативно відсвяткували останній дзвоник

Цього року вчителі Бучанської ЗОШ №1 організували для школярів останній дзвоник у формі квесту!

Можна сміливо сказати, що більшість українських школярів чекають на свято останнього дзвоника не менше, ніж на власний день народження чи Новий рік. Адже воно є передвісником довгоочікуваного літа, ігор, відпочинку і, щонайголовніше, відсутності домашнього завдання! Однак так вже склалося, що традиційне святкування цього дня на рівні школи завжди було досить показовим, і рідко враховувало побажання самих школярів. Тривалі репетиції, спекотна погода та досить жарка шкільна форма іноді не найбільш належним чином доповнювали це чудове свято. І хоча шкільна лінійка в нашій свідомості є уособлення перфекціонізму та часто викликає ностальгічний трепет за власними шкільними роками, все ж, наразі існує безліч альтернативних ідей щодо проведення цього дитячого свята - Свята останнього дзвоника.

В Бучанській ЗОШ №1  цього року провели нестандартний останній дзвоник, організувавши для школярів цікавий квест. А точніше, для місцевих школярів пролунало аж 2 останніх дзвоники. За легендою, «підступні» вчителі не захотіли відпускати дітей на канікули і заховали найважливіший атрибут свята – шкільний дзвінок. При цьому, вони погодились повернути його лише за умови швидкого проходження учнями творчих та інтелектуальних випробувань.

Ми спробували змінити формат, ми спробували внести новий зміст в це свято, тому що переважно на святі останнього дзвоника головними героями завжди були випускники 9 та 11 класу. Ми вирішили зробити так, щоб кожен учень, кожен клас відчув на собі це свято, - розповіла Ольга Мохненко, директорка школи.

Суть квесту полягала в тому, що команди школярів самостійно мали відшукати головний атрибут прощання зі школою. Проте, для отримання підказки учні мали пройти різні випробування на станціях. На таких випробування школярі мали змогу проявити свої вокальні, інтелектуальні та навіть танцювальні здібності. Наприклад, на музикальній станції, учні повинні були заспівати в караоке разом зі своїми однокласниками, а на краєзнавчій - скласти карту Україну. Свої знання з англійської мови команди школярів продемонстрували, зігравши в гру «Крокодил» англійською мовою, а українознавчі – вгадуючи по фото імена видатних українців!

Одним із останніх викликів для учнів стало випробування танцями, на якому дітей підготували до святкового флешмобу. 

Це свято дуже красиве! І це вперше за всю історію нашої школи. Мені дуже сподобалось. Я надіюсь, що таке буде кожного року, - поділився враженнями учень школи Богдан Шульга.

Всі присутніх на святі – і дітей, і батьків і гостей - приємно здивувало таке креативне святкування! Адже активні та творчі заходи роблять свято дійсно незабутнім.

«Всеосвіта» підтримує творчу ініціативу школи та має надію, що подібні альтернативи святкової лінійки увійдуть в традицію для багатьох шкіл України!

Фотоматеріали зроблені з відео на сайті інформаційної агенції Погляд та зі сторінки школи у facebook.

Інформація взята із сайту Погляд: https://www.poglyad.tv/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.