і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Увага! Проходження дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима – 2018-2019» оголошується відкритим!

Ми доопрацювали наші зимові шкільні олімпіади, щоб ви могли зручно та легко брати в них участь і насолоджуватись кожною хвилиною.

Шановні вчителі, учні та батьки! Дорогі колеги і колежаночки! З радістю вам повідомляємо, що проходження шкільної дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима – 2018-2019» вже відкрито, тому не зволікайте! На вас чекають цікаві, якісно підібрані завдання з різних шкільних предметів, неповторні дизайнерські нагороди та море подарунків, які точно не залишать вас байдужими! Беріть участь в олімпіадах у будь-який зручний для вас час, відразу ж вносьте відповіді, миттєво дивіться результати і отримуйте гідну винагороду від компанії «Всеосвіта» та її надійних партнерів – мультимедійного видавництва «Розумники» та компанії «BitKit».     

Ми старанно доопрацювали проходження олімпіад, щоб ви були задоволені кожною хвилиною, проведеною разом із «Всеосвіта». Усі сторінки проходження стали яскравішими, а стильне оформлення сподобається не лише вчителям, але й учням та їхнім батькам.    


 Голосування за учасників розіграшу 


Ще одна приємна новина: сторінку для голосування за учасників розіграшу в рамках дистанційної олімпіади «Всеосвіта Зима – 2018-2019» буде невдовзі відкрито. 

Звертаємо вашу увагу на те, що ми змінили умови голосування. Відтепер кожен користувач може проголосувати лише один раз і лише за одного учасника.

Після того, як ви визначитесь, якому учаснику бажаєте віддати свій єдиний голос, вам необхідно:

 1. Авторизуватись або зареєструватись на сайті;

 2. Активувати свій е-mail;

 3. Активувати свій номер мобільного;

4. Проголосуйте за вподобаного учня.

Зміни запроваджені для того, щоб зменшити загрозу накруток голосів, забезпечити рівні умови для кожного учасника та провести голосування, від якого у всіх вас залишаться лише позитивні емоції! 


 Наші партнери 


Надійними партнерами «Всеосвіти» у шкільній дистанційній олімпіаді «Всеосвіта – Зима 2018-2019» є мультимедійне видавництво «Розумники» та компанія «BitKit».

Мультимедійне видавництво «Розумники»

«Розумники» уже понад 10 років розробляють інтерактивний навчальний контент для загальноосвітніх закладів України, і за цей період створили понад 16 тисяч інтерактивних завдань для початкової школи з предметів «Українська мова» та «Математика». У 2018 році «Розумники» представили електронні підручники нового покоління: «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Буквар» та «Математика» для 1-го класу НУШ. Навчальний контент видавництва має гриф МОН та рекомендований для використання у початковій школі.  

Щоб мотивувати дітей до нових звершень та безперервного здобуття знань, українське мультимедійне видавництво «Розумники» вирішило нагородити 100 найактивніших початкових класів, які брали участь в олімпіадах від проекту «Всеосвіта», унікальними дидактичними матеріалами та іграми.

Це 60 наборів дидактичних матеріалів для вчителів на магнітній основі, якими легко і зручно ілюструвати заняття (30 наборів з «Математики» та 30 – з «Навчання грамоти») та 40 настільних дидактичних ігор, які захоплять не лише дітей, але й дорослих (20 ігор «Читака» та 20 «33 і 3 бобри»).

Компанія «BitKit»

«BitKit» – це українська компанія, що займається розробкою та виготовленням екологічно чистих розвивальних іграшок для дітей. Серед її продукції – різноманітні навчальні конструктори, STEM-набори та розумні гаджети, які здатні захопити дитину наукою не лише на уроці, а й у вільний від навчання час. Розробки «BitKit» спрямовані на розширення пізнавальної допитливості у молодого покоління, адже з ними діти в ігровій формі можуть «прокачати» свої технічні навички та, непомітно для самих себе, засвоїти важливі знання на практиці.

З ціллю заохотити школярів до здобуття нових знань, компанія «BitKit» нагородить 10 найактивніших учасників олімпіад «Всеосвіта», які навчаються в 5-11 класах, конструкторами «Гідравлік» українського виробництва!

Набір «Гідравлік» дозволяє власноруч зібрати робота-маніпулятора. Він матиме змогу піднімати та переміщувати різноманітні предмети вагою до 50 грамів під вправним керівництвом юного інженера.


 Конкурс «Екологічна грамотність» 


На офіційному сайті «Всеосвіти» ми запускаємо абсолютно БЕЗКОШТОВНИЙ конкурс «Екологічна грамотність», в рамках якого – за підтримки «Mr. Playwood» – проводиться екоакція «Врятуй пташку – створи годівничку». Долучитись до цієї акції може кожен охочий, адже попереду – холодна зима, і пташки, які залишаються зимувати в нашій країні, потребують спільної допомоги. Учасники можуть не лише врятувати пташок від голоду, але й отримати оригінальні дерев’яні конструктори «Слони» та «Глобуси». Повністю механічні, вони не потребують жодних додаткових матеріалів на кшталт клею і захоплять уяву як дітей, так і дорослих.

Конкурс триває з 26 листопада до 11 лютого.

Абсолютно всі учасники екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку» за підтримки компанії «Mr. Playwood» отримають унікальну картку учасника клубу «Всеосвіта», яка надає 20 % знижку на будь-які послуги нашого проекту.

На учасників та організаторів чекають яскраві дизайнерські нагородні документи, а переможці екоакції стануть власниками неповторних подарунків від «Mr. Playwood»!

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти