і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Усе для надання вашому різдвяному подарунку індивідуальності

Святковий обгортковий папір та неординарні ярлички для іменних презентів. Завантаж, розфарбуй та подаруй!

Уже пролунали новорічні салюти і людство зустріло 2019 рік – рік веселої свинки, але святкування продовжуються, адже за лічені дні наступить Різдво.

І поки ви та ваші діти ще не відійшли від новорічної ейфорії, ми пропонуємо створити неординарні ярлички у формі снігової кулі і зробити маленький подарунок своїм близьким. Ви лишень уявіть, як буде приємно вашим рідним чи друзям отримати подарунок створений власними руками. Нумо творити магію разом зі «Всеосвітою»! 

Ми сподіваємось, ви ще не вималювали всі олівці або ж фломастери, тому що вони вам знадобляться і цього разу. Ще вам потрібно мати степлер, ножиці, стрічку будь-якого кольору, папір або картон.

Завантажте шаблони ярличків і роздрукуйте їх. Розмалюйте так, як вам найбільше до вподоби. А за допомогою блискіток і клею снігова куля може стати ще неповторнішою.

Завантажити шаблони ярликів за посиланням: https://vseosvita.ua/library/neordinarni-arlicki-dla-imennih-prezentiv-98904.html

Розфарбовані снігові кулі потрібно вирізати, а за допомогою степлера зробити невеликі отвори і протягнути крізь них тонку смужку стрічки.

Тепер потрібно створити подарункову обгортку. Скористайтесь шаблонами, розмалюйте їх або залиште чорно-білими, якщо вам так подобається найбільше. Запакуйте подарунок і прикріпіть іменний ярличок. 

Завантажити шаблони подарункової обгортки за посиланням: https://vseosvita.ua/library/podarunkova-obgortka-98907.html

“Всеосвіта” бажає вам веселих свят і гарного настрою! Творіть, дивуйте і даруйте тепло своїм близьким. 

Фотографії взяті з сайту handmade charlotte

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти