Харків

Усе буде по-білому: EdCamp і Міністерство освіти зроблять ще один крок до підвищення професійного рівня й статусу вчительства

Майже тисяча вчительок та вчителів, експертів та експерток у сфері освіти з усієї України та 16-ти країн світу приїдуть на Четверту національну (не)конференцію незалежної вчительської спільноти EdCamp Ukraine, найбільшу освітянську подію країни.

Шановні друзі! Ми хочемо поділитися з вами гарними новинами! У цьому році інформаційно-освітній проект «Всеосвіта» отримав унікальну можливість взяти участь у (не)конференції EdCamp Ukraine 2018 і навіть більше: ми стали офіційними партнерами цієї освітньої організації.

Найбільша освітянська подія року, (не)конференція EdCamp Ukraine, цього разу відбудеться 2-4 липня, вже традиційно – в Харкові.
Участь у ній візьмуть близько 1 000 освітян із 16 країн світу. Серед почесних гостей – співзасновниця світового руху EdCamp (32 країни) Хадлі Фергюсон, Міністерка освіти й науки України Лілія Гриневич, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, радник шести міністрів освіти Ізраїлю Яков Гехт та інші.

У довідці за посиланням ви знайдете як список гостей-експертів, чиї напрацювання можуть бути корисними українській освіті, так і перелік ключових подій (не)конференції.

Відомі у всьому світі (не)конференції EdCamp здобули популярність і в Україні. Це масштабна унікальна освітня подія, яка об’єднує понад тисячу вчителів та учительок з усієї України задля обміну власним педагогічним досвідом, презентування інноваційних ідей та освітніх практик з різних країн світу, а також задля взаємної підтримки і натхнення у втіленні оригінальних навчальних методик. Для нас велика честь бути партнером (не)конференції EdCamp та брати активну участь у освітніх подіях, які спрямовані на професійне зростання шкільних педагогів.

Для усіх учасників освітньої події компанія «Всеосвіта» підготувала цікаві та, передусім, корисні подарунки, а саме:

  • дизайнерські листівки із символами EdCamp  - білими воронами, які символізують індивідуальність прогресивних вчителів. Професія вчителя одна з найбільш багатогранних. Вчителі й учительки одночасно можуть бути психологом, науковцем, дослідником, журналістом, саме тому білі ворони символізують їхню винятковість. На кожній листівці будуть написані Сенси. Таблички локацій: Синергія, Зростання, Самодисципліна, Рішучість, Щастя, Життєрадісність, Простота, Чесність, Доброта, Легкість, Терпіння, Гідність, Відповідальність, Спокій, Свобода, Повага, Віра, Невтомність, Відважність. На звороті буде написане роз’яснення до кожного Сенсу.
  • Усі педагоги (не)конференції EdCamp Ukraine 2018 отримають ексклюзивну карту учасника клубу «Всеосвіта»! Це унікальна карта програми лояльності, яка робить Вас учасником закритого клубу та надає знижку 20% на всі послуги нашого порталу! Разом з карткою Ви отримуєте річну безкоштовну підписку на глянцевий журнал «Всеосвіта», який вийде друком у серпні поточного року і міститиме інтерв’ю з відомими та цікавими особистостями, з вчителями, директорами шкіл, а також корисні статті про вчителювання, новітні методики викладання тощо.

Серед запрошених провідних спікерів виступить генеральний директор ТОВ «Всеосвіта» - Литвиненко Іван Миколайович, який поділиться з педагогами власним досвідом та розповість про освітні напрямки проекту «Всеосвіта».

Виступаючи партнером заходу ми сподіваємось на плідну співпрацю та взаєморозуміння між усіма учасниками освітньої події. Наша головна мета – підтримувати та розвивати творчий потенціал вчителя, стимулювати їх до особистого та професійного зростання. Разом зі спільнотою відповідальних вчителів й учительок та руху EdCamp в Україні, ми є рушійного силою навчального процесу.  Для нас, як для успішного освітнього проекту важливо бачити прогресивний розвиток освіти в Україні та прагнення педагогів до самовдосконалення. Ми щасливі долучитися до глобальної спільноти відповідального вчительства. Команда «Всеосвіти» з нетерпінням чекає зустрічі із освітянами, щоб почути їхні натхненні ідеї. Два дні (не)конференції пройдуть у шаленому ритмі, які подарують освітянам незабутні враження та море натхнення.

EdCamp Ukraine 2018 відбудеться завдяки підтримці таких організацій: 
Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні
Посольство Держави Ізраїль в України
Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні
Представництво в Україні Фонду імені Гайнріха Бьолля
Програма розвитку ООН в Україні
Фонд народонаселення ООН в Україні
Міжнародний благодійний фонд «Відродження»
Кока-Кола Беверіджиз Україна
Lego Foundation
Microsoft в Україні
Amnesty International в Україні
Компанія «Лінгвіст»
Видавництво «РАНОК»
Видавництво «Шкільний світ»
Відкритий університет Майдану
Компанія «Всеосвіта»
Компанія «Розумники»
USAID ВзаємоДія!
Компанія EdPro
Фонд Джойнт
Культурний центр «Бейт Дан»
Журнал «ФОКУС»
і ще понад 50 партнерських організацій.

Довідка
Ініціатива EdCamp народилася в 2010 році в США. Американські вчителі і вчительки вирішили створити альтернативний державному спосіб підвищення кваліфікації та професійного розвитку педагогів. З тих пір рух EdCamp поширився у 32 країнах, однією з перших країн, яка приєдналася до американської ініціативи, стала Україна.
Громадська організація «ЕдКемп Україна» (або Спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine) має на меті покращення кваліфікації шкільних педагогів, підвищення статусу вчительок та вчителів та загалом реформування системи освіти України. Сьогодні EdСamp Ukraine є найбільшим незалежним освітянським рухом у країні, до нього вже приєдналися 15 000 прогресивних педагогів.
Однією з ключових подій руху є щорічна загальнонаціональна (не)конференція EdCamp Ukraine, яка відбудеться вже вчетверте. Щомісяця регіональні (не)конференції (міні-едкемпи) проходять в різних закладах освіти по всій Україні, з моменту створення спільноти у 2015 р. у регіонах відбулося 82 події для місцевих громад.

Усе буде по-білому!

Сайт (не)конференції для шкільних педагогів EdCamp Ukraine 2018 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.