+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Урок доброти для наймолодших: до київського ліцею № 157 завітав відомий письменник

Про любов до тварин, повагу один до одного та своїх вчителів розповів школярам Сергій Бакуменко.

У світі існують речі, які не мають терміну придатності, які ніколи не застаріють та завжди вважатимуться основними людськими рисами – це доброта, вірність, відданість і повага, любов до тих, хто тебе оточує.

Саме про це й вирішив розповісти юним українцям дитячий письменник Сергій Бакуменко, завітавши до відомого у світлі останніх подій київського ліцею № 157. Захід проходив під хештегом #урокдоброти і зібрав в актовій залі чотири класи початкової школи. Заняття присвятили розумінню любові та її вияву, насамперед, до братів наших менших – тварин не лише домашніх, але й безпритульних, які повсякчас потребують людської допомоги.

Журналісти «Всеосвіти» особисто завітали на лекцію про доброту, щоб зустрітись з Сергієм Бакуменком, автором книг «Малятам про кошенят» та «Малятам про собачок». Письменник досить відомий в Україні, його запрошують у різноманітні навчальні заклади для організації інтерактивних та цікавих занять, які не залишають байдужим ні дітей, ні дорослих. Разом із паном Сергієм завжди перебуває дружина Олександра, яка повсякчас допомагає чоловікові у його справі та знімає відео уроків. 

Я відчуваю, що це моє призначення, – поділився думками пан Сергій. – Дуже часто на просторах Інтернету я зустрічав відео, в яких діти знущались над беззахисними тваринами. І я зрозумів, що маю навчити доброти, показати, що любов – це велика сила.

Заняття «Урок Доброти» – це не лише коротенькі захопливі історії про тварин із глибоким моральним змістом. Такий захід допомагає пану Сергію вислухати дітей та визначити тих, яким, можливо, не вистачає турботи або уваги інших. У цьому випадку письменник радить вчителям краще придивитись до учня, щоб вчасно зреагувати і підтримати.

Діти в захваті від уроку, а особливо від яскравих книг, які надзвичайно креативно проілюстровані і читаються напрочуд легко.   

У мене вдома є кіт, я його дуже люблю! На занятті я дізналась, що доброта – це дуже важливо, тому що ми завжди маємо піклуватись про тваринок, – з усмішкою розповіла маленька Єлизавета, учениця ліцею № 157.

Крім того, на своєму уроці Сергій Бакуменко наголосив на тому, що вчителі понад усе потребують поваги і любові, адже вони є другими батьками для учнів. 

Відкрита і чуйна атмосфера заходу надзвичайно сподобалась педагогам, які із величезним задоволенням планують запросити пана Сергія наступного разу, на ще один незабутній урок Доброти.


Нагадаємо, що 17 січня в київському ліцеї № 157 трапився скандал: батько четверокласника Романа жорстоко побив вчителя фізкультури Ігоря Матвієнка за те, що той неначебто підняв руку на дитину.

Свідками надзвичайної ситуації стали вчителі та учні ліцею. Наразі педагог знаходиться в лікарні із численними забоями.

Як повідомляють колеги пана Ігоря, в ліцеї він працює вже 20 років і за цей час жодного разу не був замішаний в жодній подібній ситуації.

Посилання на сторінку Сергія Бакумена у Фейсбуці: https://www.facebook.com/bakumenko1?epa=SEARCH_BOX

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти