Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Здатність до саморегуляції – основа духовного розвитку. Нові інструменти й підходи
»
Взяти участь Всі події
Новини
603
3 грудня 2021 об 11:13

Уряд затвердив тимчасовий склад НАЗЯВО

Освітні програми пройдуть процедуру акредитації вчасно.

Кабінет Міністрів затвердив тимчасовий склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак у своєму телеграм-каналі.

Тимчасовий склад Національного агентства складатиметься з осіб, які входили до нього до рішення Верховного Суду.

Кабінет міністрів України затвердив тимчасовий склад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в тому складі, який був до рішення Верховного Суду, – написав Бабак.

Нагадаємо, що у жовтні Верховний Суд дійшов висновку, що було допущено істотне порушення процедури обрання складу #НАЗЯВО і скасував розпорядження Кабінету Міністрів про затвердження складу агентства. Тоді НАЗЯВО втратило можливість здійснювати свої повноваження, зокрема, щодо акредитації програм університетів.

Вас також може зацікавити такий матеріал: Верховна Рада ухвалила бюджет на 2022 рік: скільки витратять на освіту

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: