Університет "Львівська політехніка" приєдналася до Всесвітньої організації франкофонії

"Львівська політехінка" вступила до авторитетної міжнародної організації до якої складу якої входять 845 університетів зі 120 країн світу.

На початку квітня цього року «Львівській політехніку» відвідав Надзвичайний і Повноважений Посол Республіки Франції в Україні Ізабель Дюмон. Як зазначено на сайті День, університет «Львівська політехніка» отримав членство у Всесвітній асоціації франкофонії.

Почесну гостю привітав ректор «Львівської політехніки» професор Юрій Бобало, який високо оцінив підтримку Францією зусиль України стати повноправним членом європейської сім’ї народів, – йдеться у повідомленні «ЛП». – Ректор також подякував мадам Дюмон за сприяння у вступі університету до такої авторитетної міжнародної організації, як Всесвітня асоціація франкофонії, до складу якої входять 845 університетів зі 120 країн світу. Відбулася зацікавлена дискусія щодо якісного зростання академічної мобільності між університетами України та Франції.

Під час офіційної зустрічі ректор «Львівської політехніки» Юрій Бобало і директор Львівської міської організації «Альянс Франсез» Ніколя Фасіно уклали угоду про співпрацю, якою передбачено  подальше поглиблення культурного, освітнього та наукового співробітництва, що склалося в останні роки між сторонами, які підписали цей важливий документ. Згідно з положеннями в документі, для студентів «ЛП» проводитимуться консультації щодо навчання у вищих навчальних закладах Франції, стажування аспірантів та викладачів. Також зазначається, що студентам розкажуть про стипендіальні програми уряду Франції.

Окремо в документів зазначено, що студенти «ЛП» вивчатимуть французьку мову та історію і культуру франкомовних країн. Співпраця між сторонами дозволить знизити оплату за вищеназвані курси.

У візиті взяли участь директор Французького інституту при посольстві Франції в Україні Анна Дюрюфле, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків «Львівської політехніки» професор Олег Матвійків та керівник Центру міжнародної освіти «ЛП» професор Наталія Гоц.

Міжнародна організація Франкофонії (МОФ) створена в 1970 р. у Ніамеї (Нігер) за ініціативою президентів Л.Сенгора (Сенегал), Х.Діорі (Нігер) та Х.Бургіби (Туніс) та за сприяння принца Н.Сіанука (Камбоджа) і президента Франції Ж.Помпіду під назвою Агентство культурного та технічного співробітництва.

Фотоматеріал взято з офіційної сторінки FaceBook

Посилання газета День: https://day.kyiv.ua/uk

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.