Новини
890
13 червня 2019 об 11:30

Унікальний Інтернет-марафон: про свої здобутки розкажуть педагоги української діаспори

Освітяни української діаспори поділяться своїм цінним досвідом під час Інтернет-марафону.

Про напрацювання, найцінніші педагогічні знахідки розкажуть під час VI Міжнародного Інтернет-марафону «Світовий досвід українських шкіл».

Інформація про подію розміщена на сайті «Дистанційна академія».

У четвер, 27 червня, відбудеться перша онлайн-зустріч із фахівцями українських закладів освіти з різних куточків світу «Світовий досвід українських шкіл». Ми зібрали освітян з Італії, Франції, ОАЕ, Нідерландів, Японії та Канади, аби обмінятися передовим досвідом і концепціями навчання. На вас чекають практики та творчі ідеї від вчителів для вчителів, зазначено у повідомленні.

Анонсовано участь 7 експертів з 6 країн та обговорення он-лайн 7 актуальних тем.

У програмі Інтернет-марафону заплановано, зокрема, доповідь засновниці та керівниці української недільної школи «Джерельце», викладачки мови та української культури в загальноосвітній японській школі Наталі Кавальери на тему «Збереження та вивчення української мови та культури в недільній школі. Японський досвід».

Тетяна Співаковська, кандидатка економічних наук, доцентка, заступниця директора Української школи в ОАЕ «Софія», членкиня правління Спілки українських освітян діаспори, розповість про інтерактивні методи викладання української мови та українознавства в українській школі в ОАЕ.

Як згуртувати громаду навколо школи, знає Олександра Фарима, членкиня правління Світової Федерації Українських Жіночих Організацій, президентка Асоціації українських жінок в Італії, директорка Української школи «Веселка» (Нідерланди).

Учителька Української школи Святого Володимира в Парижі Любов Любчик розповість про виховання національно-патріотичних цінностей. Педагогиня ставить це за пріоритетне завдання українознавчих суботніх та недільних шкіл за кордоном.

Галина Барляк-Жураківська, учителька початкових класів з італійського міста Брешія, практична психологиня, керівниця Центру вивчення та плекання української мови «Зернятко», переможниця Міжнародного конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном – 2018» в номінації «Вчитель початкових класів», співзасновниця та членкиня правління Спілки українських освітян діаспори, має цінний досвід інтегрованих уроків по-італійські та секрети мотивування дітей українського походження вивчати українську мову. Фахівець поділиться своїми знаннями з колегами з усього світу.

Захід обіцяє бути надзвичайно цікавим та корисним.

Посилання на сайт «Дистанційна академія»: http://osnova.d-academy.com.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!