Про напрацювання, найцінніші педагогічні знахідки розкажуть під час VI Міжнародного Інтернет-марафону «Світовий досвід українських шкіл».
Інформація про подію розміщена на сайті «Дистанційна академія».
У четвер, 27 червня, відбудеться перша онлайн-зустріч із фахівцями українських закладів освіти з різних куточків світу «Світовий досвід українських шкіл». Ми зібрали освітян з Італії, Франції, ОАЕ, Нідерландів, Японії та Канади, аби обмінятися передовим досвідом і концепціями навчання. На вас чекають практики та творчі ідеї від вчителів для вчителів, – зазначено у повідомленні.
Анонсовано участь 7 експертів з 6 країн та обговорення он-лайн 7 актуальних тем.
У програмі Інтернет-марафону заплановано, зокрема, доповідь засновниці та керівниці української недільної школи «Джерельце», викладачки мови та української культури в загальноосвітній японській школі Наталі Кавальери на тему «Збереження та вивчення української мови та культури в недільній школі. Японський досвід».
Тетяна Співаковська, кандидатка економічних наук, доцентка, заступниця директора Української школи в ОАЕ «Софія», членкиня правління Спілки українських освітян діаспори, розповість про інтерактивні методи викладання української мови та українознавства в українській школі в ОАЕ.
Як згуртувати громаду навколо школи, знає Олександра Фарима, членкиня правління Світової Федерації Українських Жіночих Організацій, президентка Асоціації українських жінок в Італії, директорка Української школи «Веселка» (Нідерланди).
Учителька Української школи Святого Володимира в Парижі Любов Любчик розповість про виховання національно-патріотичних цінностей. Педагогиня ставить це за пріоритетне завдання українознавчих суботніх та недільних шкіл за кордоном.
Галина Барляк-Жураківська, учителька початкових класів з італійського міста Брешія, практична психологиня, керівниця Центру вивчення та плекання української мови «Зернятко», переможниця Міжнародного конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном – 2018» в номінації «Вчитель початкових класів», співзасновниця та членкиня правління Спілки українських освітян діаспори, має цінний досвід інтегрованих уроків по-італійські та секрети мотивування дітей українського походження вивчати українську мову. Фахівець поділиться своїми знаннями з колегами з усього світу.
Захід обіцяє бути надзвичайно цікавим та корисним.
Посилання на сайт «Дистанційна академія»: http://osnova.d-academy.com.ua/
Користувач:
Аніна Тетяна ЄвгенівнаВикористання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.
Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.
Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!