Юні кияни та інтелектуальна власність: КУП НАН створює спеціалізований клас

В київській школі вивчатимуть основи інтелектуальної власності. Київський університет права НАНУ допоможе учням ознайомитись з авторським правом.

Проблема авторського права в Україні наразі майже не вирішена, не зважаючи на те, що існує чітко прописаний Закон «Про авторське право і суміжні права». На практиці зазначеними в Конституції положеннями часто зловживають в особистих цілях, а більшість українців знають лише про «плагіат» і про те, що це погано.

Київський університет права НАНУ вирішив на базі київської спеціалізованої школи №47 створити клас з поглибленим вивченням інтелектуальної власності як юридичного права. Школярі дізнаються про детальну історію різноманітних винаходів, особливості патентування та центральні правові аспекти охорони предметів інтелектуальної власності.

Як інформує офіційний сайт МОНу, офіційна угода про співпрацю підписана між директором КУП НАНУ Юрієм Бошицьким та директором школи №47 Світланою Нетецькою. Цей документ дозволить вчителям освітнього закладу проводити разом з учнями відповідні майстер-класи та семінари, щоб на практичній основі продемонструвати важливість дотримання прав інтелектуальної власності. Крім того, педагоги матимуть можливість стати учасниками спеціалізованих наукових семінарів і конференцій, а також отримають доступ до бібліотеки університету.

Подібна система взаємозв’язку допоможе покращити рівень загальної професійної майстерності як викладачів КУП НАНУ, так і школи-партнера.

  

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.