Уляна Супрун: єдиний державний екзамен для студентів-медиків

Студенти медичних вузів України складатимуть єдиний державний кваліфікований іспит.

На своїй сторінці у Facebook виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила, що відтепер студенти медичних вишів України, які здобувають ступінь магістра, складатимуть єдиний державний кваліфікований іспит.

Успішне проходження всіх етапів іспиту підтвердить, що студенти медичних ВНЗ отримали комплексну підготовку та готові продовжувати навчатися в інтернатурі, — повідомила Супрун.

Подібні іспити, як зазначила Уляна Супрун, складають студенти-медики в країнах Європи, Північної Америки, Південної Америки, Азії, Африки.

Перескласти іспит можна буде лише раз.

Такий підхід дозволить реально оцінити знання майбутніх лікарів.  

Посилання на сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/ulanasuprun/posts/2060984044186152

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.