Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Українцям пропонують стипендії для навчання в Німеччині

Магістр або аспірант з України має можливість підвищити власну кваліфікацію на базі вишу або науково-дослідницьких установ Німеччини.

Німецька служба академічних обмінів повідомила про відкриття конкурсу на отримання стипендій DAAD для навчання в Німеччині.

Про це повідомляє Німецька служба академічних обмінів DAAD.

DAAD хоче допомогти студентам і випускникам із України, щоб уможливити їхнє перебування у Німеччині. Тому подання заяв на стипендіальні програми DAAD для перебування в Німеччині й надалі доступне на регулярній основі. Зазвичай це стипендії на магістерські або аспірантські програми у Німеччині. На жаль, стипендії на бакалаврські програми, дипломні та програми з державним іспитом не пропонуються, — йдеться у повідомленні.

Як відомо, DAAD — Німецька служба академічних обмінів, заснована у 1925 році у Гайдельберзі за ініціативою окремих студентів. Нині вона належить до найважливіших організацій сприяння міжнародним академічним обмінам.

Зазначається, що:

  1. українці можуть подавати заяву на другий рік навчання, якщо вони вступили на перший курс дворічної магістерської програми у німецькому виші (з зимового або літнього семестра 2022/2023);

  2. перебування в Німеччині може перевищувати 15 місяців на момент подання заяви;

  3. мовні сертифікати: студент має звернутися до лектора DAAD, який відповідальний за його регіон, та пройти індивідуальну співбесіду та встановлення мовного рівня;

  4. українці звільнені від необхідності подання рекомендаційних листів.

Додаткову консультацію можна отримати за посиланням.

Нагадаємо, підготовано алгоритм щодо організації навчання дітей, які вимушені були виїхати за кордон через російсько-українську війну, та повертаються до навчання в українських школах.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.