Український студент здобув золото на міжнародному конкурсі зварників!

Вітаємо! Це перша перемога українців на престижних професійних змаганнях в Чехії.

Вже 20 років поспіль в Чеській Республіці проводяться змагання молодих зварювальників – «Золотий кубок Лінде». За всі ці роки конкурс молодих спеціалістів став традицією не лише для чеських студентів професійних ліцеїв, а й для студентів зі Словаччини, Німеччини та України.  Проте за тривалу історію цих змагань українцям ще ніколи не вдавалося здобути на них першість.

 Цього року саме українець, Дем'ян Берладин - студент Івано-Франківського професійного училища № 21, завоював Золотий кубок Лінде, ставши найкращим в номінації «Дугове зварювання неплавким електродом в інертних газах»! У свою чергу, його наставником був майстер виробничого навчання Віктор Познацький.

Загалом, в рамках конкурсу учасники продемонстрували свої навички в 4 видах зварювання.

  • метод 111 (ручне дугове зварювання покритим електродом);
  • метод 135 (дугове зварювання плавким електродом в активних газах);
  • метод 141 (дугове зварювання неплавким електродом в інертних газах);
  • метод 311 (газове зварювання).

Зварні шви оцінювало журі за бальною системою згідно з нормами CSN EN ISO 5817 шляхом візуального огляду.

Професія зварника – це складна робота, яка має великий попит на європейському ринку праці. Щоб отримувати спеціалістів найвищого рівня, необхідно належним чином відноситися до професійної освіти, розвивати та популяризувати її серед молоді. «Золотий кубок Лінде» якраз і виконує таку функцію. Його престижність та високий рівень організації підносить професію зварювальника на авторитетний міжнародний рівень та показує, що якісна професійна освіта – це круто!

Вітаємо Дем'яна та його наставника з перемогою! Ми пишаємося вами!

Фотоматеріали взяті з сайту Обьектив.

Інформація взята з сайту Бліц info: http://www.blitz.if.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.