+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Українських педагогів вчитимуть інтегрувати навички XXI століття у свої предмети

В інститутах післядипломної освіти працюватимуть тренери, які допоможуть реалізувати концепції Нової української школи.

Британська Рада спільно з МОН підготують 75 тренерів для інститутів підлядипломної педосвіти, які навчатимуть вчителів інтегрувати навички ХХІ століття в межах різних предметів. Відповідні тренінги стартували у Києві і триватимуть впродовж тижня, до 16 серпня.

Зокрема, паралельно відбуваються 2 тренінги: «Ключові уміння ХХІ століття» та «Групи професійної майстерності вчителів».

Британська Рада в Україні постійно і багатовекторно допомагає проводити реформу шкільної освіти. Звичайно, така підтримка нам допомагає. Наша співпраця – урок для всіх: якщо напрямки й цінності вашої роботи поділяють інші, ви завжди знайдете підтримку, – наголосив під час відкриття тренінгів перший заступник Міністерки освіти і науки Павло Хобзей.

Курс «Ключові уміння ХХІ століття» розроблений Великобританією для їхніх закладів. У підсумку вчителі навчаються створювати умови для розвитку критичного мислення, співпраці, цифрової грамотності та здатності вирішувати проблеми. В межах проєкту курс переклали та адаптували до української системи освіти. Перед початком навчання його апробували українські вчителі.

Ми хочемо, щоб випускники школи знали не лише історію або англійську мову, а й володіли практичними навичками для подальшого успішного життя. Розв’язання проблемних ситуацій, підприємництво, командна робота – ці навички безпосередньо стосуються концепції Нової української школи, – підкреслив директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.

Паралельно відбуватиметься навчання на тренінгу «Групи професійної майстерності вчителів», в якому беруть участь вчителі англійської мови 5-9 класів зі 100 пілотних шкіл.

Мета навчання – підготувати освітян, які будуть створювати групи професійної майстерності вчителів і проводитимуть заходи для їхнього професійного розвитку. В основі роботи таких груп - взаємодопомога вчителів, обмін ідеями та досвідом.

 Довідково: 

Міністерство освіти і науки та Британська Рада в Україні реалізовують спільні проєкти відповідно до підписаного Меморандуму про співробітництво. Ініціативи насамперед спрямовані на підвищення якості освіти, розвиток лідерського потенціалу фахівців закладів вищої освіти, зростання рівня інтернаціоналізації вищої освіти, допомогу дітям з окупованих територій та АР Крим скласти предмети ЗНО.

Зокрема, з метою підготовки вчителів іноземної мови початкових класів Нової української школи Британської Радою в Україні було проведено тренінги для 17 тисяч вчителів, які почали викладати у перших класах у 2018-2019 навчальному році.

Джерело: МОН

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти