Українські школярі зможуть безкоштовно втілювати власні проекти: «зелене світло» для юних винахідників

Відтепер юні українські винахідники зможуть презентувати власні унікальні проекти та без проблем знаходити інвесторів для їх реального втілення.

У цьому їм допоможе перший державний бізнес-інкубатор UF Incubator, створений на базі НЦ «Мала академія наук».

«Проект допоможе талановитим учням, які мають унікальну бізнес-ідею чи стартап, але не знають, як реалізувати задумане. По-перше, платформою передбачено інтенсивну навчальну програму, по-друге – на базі інкубатора діятиме лабораторія прототипування. Також будемо організовувати зустрічі з партнерами і потенційними інвесторами, надавати юридичні консультації тощо», – розповів президент МАН Станіслав Довгий.

За словами організаторів, програма триватиме від 3 до 10 тижнів – залежно від складності проекту. Навчання та обмін досвідом будуть безкоштовними, проте аби потрапити до складу учасників,  претенденти повинні подолати жорсткий конкурсний відбір.

У лабораторії юні винахідники зможуть створювати макети і прототипи власних проектів. Для цього учням надаватимуть усе необхідне обладнання: 3D-принтери, фрезерні, лазерні та плазморізальні верстати, паяльні станції тощо. Серед наукових напрямів бізнес-інкубатора пріоритетними є машинобудування, електроніка, перспективні технології, ресурсозбереження, технічна творчість, винахідництво, робототехніка та робототехнічні системи.

Наразі в проекті беруть участь 30 школярів, які вже навчилися формувати бізнес-плани й створювати рекламні слогани до власних розробок та винаходів.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.