Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

30 травня 2018 об 11:36
Тернопіль Новини
11

0

pdf Друкувати

Українська школярка здобула перемогу на Міжнародному літературному конкурсі

Тернополянка Владислава Боцян взяла участь у Міжнародному конкурсі імені Ванди Хотомської, що відбувся у польському місті Слупськ, та привезла до України почесне 1 місце!

Владислава Боцян – це 14-річна учениця Тернопільської спеціалізованої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Попри свій досить юний вік, дівчина вже освоює декілька іноземних мов та завдяки своїм знанням й захопленням успішно прославляє нашу країну на міжнародних літературних конкурсах!

Цього року школярка взяла участь у Міжнародному конкурсі імені Ванди Хотомської, який відбувся у польському місті Слупськ. Це щорічний літературний конкурс, в якому берусь участь діти з різних країн світу. Тому неймовірно приємно, що серед декількох тисяч робіт, журі визнало роботу української школярки однією з найкращих! Владислава, зокрема, зайняла 1 місце, написавши на конкурс власну історію польською мовою.

При цьому, така серйозна перемога для неї далеко не перша: у 2017 році дівчина написала на різні конкурси 2 легенди польською мовою. В них, зокрема, йшлося про першого видавця міста Любліна та слупських лелек. Зі своїми творчими роботами Владислава також сміливо здобула першість.

Захоплення літературою та вивчення мов – це не єдина сфера діяльності Владислави. Дівчина також дуже цікавиться історією, і в 2017 році вона підготувала на мультимедійний конкурс короткометражний фільм про військового льотчика Станіслава Скальського. Це відомий льотчик польського походження часів Другої світової війни, який став героєм під час битви за Англію. У своїй роботі школярка розповіла про український період його життя, адже, як виявилось, він понад 5 років проживав у місті Збараж, що на Тернопільщині.

Він 5 років проживав на території Тернопільської області в місті Збаражі. До цього час не було жодних документів, і не знали, що він там жив. Ми віднайшли в нашому архіві документи, де безпосередньо згадується 5 тих років, де він проживав, - розповіла мама Владислави Наталія Боцян.

Здобутками дівчинки пишаються не лише її рідні, а й вся Україна! Завдяки таким обдарованим дітям весь світ дізнається, наскільки розумні та творчі люди живуть в нашій країн. «Всеосвіта» бажає Владиславі успіхів, натхнення та подальших перемог!

Фотоматеріали взяті з сайту Te.news та з сайту Тернопільської спеціалізованої школи № 5.

Інформація взята з сайту Te.news: https://www.tenews.org.ua/

Інформація взята з сайту INTB: http://intb.te.ua/