Тернопіль

Українська школярка здобула перемогу на Міжнародному літературному конкурсі

Тернополянка Владислава Боцян взяла участь у Міжнародному конкурсі імені Ванди Хотомської, що відбувся у польському місті Слупськ, та привезла до України почесне 1 місце!

Владислава Боцян – це 14-річна учениця Тернопільської спеціалізованої школи № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Попри свій досить юний вік, дівчина вже освоює декілька іноземних мов та завдяки своїм знанням й захопленням успішно прославляє нашу країну на міжнародних літературних конкурсах!

Цього року школярка взяла участь у Міжнародному конкурсі імені Ванди Хотомської, який відбувся у польському місті Слупськ. Це щорічний літературний конкурс, в якому берусь участь діти з різних країн світу. Тому неймовірно приємно, що серед декількох тисяч робіт, журі визнало роботу української школярки однією з найкращих! Владислава, зокрема, зайняла 1 місце, написавши на конкурс власну історію польською мовою.

При цьому, така серйозна перемога для неї далеко не перша: у 2017 році дівчина написала на різні конкурси 2 легенди польською мовою. В них, зокрема, йшлося про першого видавця міста Любліна та слупських лелек. Зі своїми творчими роботами Владислава також сміливо здобула першість.

Захоплення літературою та вивчення мов – це не єдина сфера діяльності Владислави. Дівчина також дуже цікавиться історією, і в 2017 році вона підготувала на мультимедійний конкурс короткометражний фільм про військового льотчика Станіслава Скальського. Це відомий льотчик польського походження часів Другої світової війни, який став героєм під час битви за Англію. У своїй роботі школярка розповіла про український період його життя, адже, як виявилось, він понад 5 років проживав у місті Збараж, що на Тернопільщині.

Він 5 років проживав на території Тернопільської області в місті Збаражі. До цього час не було жодних документів, і не знали, що він там жив. Ми віднайшли в нашому архіві документи, де безпосередньо згадується 5 тих років, де він проживав, - розповіла мама Владислави Наталія Боцян.

Здобутками дівчинки пишаються не лише її рідні, а й вся Україна! Завдяки таким обдарованим дітям весь світ дізнається, наскільки розумні та творчі люди живуть в нашій країн. «Всеосвіта» бажає Владиславі успіхів, натхнення та подальших перемог!

Фотоматеріали взяті з сайту Te.news та з сайту Тернопільської спеціалізованої школи № 5.

Інформація взята з сайту Te.news: https://www.tenews.org.ua/

Інформація взята з сайту INTB: http://intb.te.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.