Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
1195
30 жовтня 2018 о 12:32
pdf Роздрукувати

Українська десятикласниця підкорила Китай

Учениця Київської гімназії східних мов №1 перемогла в міжнародному конкурсі.

Українська школярка Євгенія Халабаджах перемогла в XI Міжнародному учнівському конкурсі «Китайський міст», продемонструвавши високий рівень знань китайської мови та культури.
Щорічно до конкурсу долучаються сотні учнівських команд з різних країн, щоб позмагатися за звання найкращих знавців мови, історії, культури, музики та літератури Китаю. Євгенія обійшла 110 команд-учасників, успішно пройшовши всі етапи міжнародних змагань.

Окрім грамот і кубку дівчина отримала грант на безкоштовне навчання на один рік в університеті Китаю.

Євгенія Халабаджах з нагородами.

Ми це зробили! Ми переможці «Премії за популярність»! Дякую всім і кожному! Єдність – сила! Ми це ще раз довели всьому світові! Неймовірно щасливі, що Україна знову перша! Слава Україні!, – написала дівчина на своїй сторінці у Фейсбук.

Китайський міст – це міжнародний учнівський конкурс, покликаний популяризувати китайську мову та культуру в світі. Змагання проходять у декілька етапів. Спершу учасники складають письмовий іспит на знання мови та культури Китаю. Під час другого етапу конкурсанти розповідають про себе та проводять міні-виставу на оголошену напередодні тему. Третій етап являє собою творчий виклик: учасники демонструють журі свої таланти в тому чи іншому мистецтві.
Вітаємо Євгенію з перемогою та бажаємо їй нових звершень!

Фотоматеріали взяті зі сторінки Євгенії Халабаджах у Фейсбук.

Інформація взята з відео каналу НТН на YouTube.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.