Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

3 березня 2018 о 13:51

Українська академія лідерства шукає талановиту молодь

Активні учні віком від 16 до 18 років мають можливість поборотися за грант на навчання в Українській академії лідерства

«А ким я хотів бути?» – таке питання задає собі кожний школяр. Як тяжко визначитись з професією майбутнього, коли дитина не знає, якими талантами володіє, і можливо, більшість особистих якостей ще не розкрито. Під впливом батьківського рішення вони подають документи у той ВУЗ, в якому, навчаються для «галочки».

Кожна дитина, власне, як і дорослі, має знайти своє призначення в житті. Ми живемо для того, що б бути щасливими, та робити щасливими людей довкола нас.

Українська академія лідерства шукає талановиту молодь віком від 16 до 18 років, які активно приймають участь у громадських проектах, у шкільному чи місцевому самоврядуванні, займаються волонтерством, які бажають розвиватися та будувати своє майбутнє в Україні. Освітня програма розрахована на 10 місяців, і пропонує випускникам зробити паузу після школи, щоб знайти своє призначення, поринути у світ цікавих їдей, пізнати свою країну, та розкрити свої лідерські якості.

За даними HeadHunter, 68% українців не працюють за фахом, а кожен третій змінює професію одразу після закінчення вишу. Виходить, що вчитися йдуть переважно за дипломом під тиском батьків чи суспільства. Ми в академії даємо можливість талановитим хлопцям та дівчатам спробувати себе у різних ролях, розкрити приховані вміння та здобувати навички, які допоможуть їм зробити правильний вибір у майбутньому. Ми збираємо найкращу молодь, яка хоче змінити не тільки себе, а й своє місто і країну - коментує  Роман Тичківський.

В Українській академії лідерства студенти вивчають понад 30 важливих дисциплін: історія, фінансовий та комунікаційний менеджмент, етикет, вчаться управляти проектами, читають художні літературу, філософські трактати, та вдосконалюють англійську мову. Окрім того, не забувають в академії і про фізичне здоров’я студентів. Діти займаються різними видами спорту, подорожують до Карпат, їздять по країні, досліджуючи її особливості.

Проте, це ще не все. За час навчання студенти вивчають особливості розвитку країн Європейського Союзу та Ізраїлю, зустрічаються зі світовими та українським лідерами. Студентів вчать допомагати іншим та бути милосердними, тому, вони раз на тиждень займаються волонтерською роботою, а також створюють власні соціальні проекти. Освітня програма має серйозну підтримку з боку держави: Адміністрація Президента, МОН та Міністерство молоді та спорту України.

Українська академія лідерства вчить перемагати себе заради того, щоб перемогла наша країна! – коментує Ліля Гриневич.

На сьогоднішній момент, в Українські академії лідерства є 5 центрів  в різних містах України: у Києві, Полтаві, Миколаєві, Львові та Харкові. Як зазначають організатори, в майбутньому вони планують відкрити такі осередки в кожному обласному центрі.

Для того, щоб стати учасником Української академії лідерства потрібно пройти відбір у три етапи. Лише найкращі 200 студентів отримають персональні гранти  у 12 500 доларів на навчання та страхування здоров’я від провідної європейської компанії.

Фотоматеріал взято з офіційного ресурсу ВІКНА