Новини
266
10 червня 11:09

Українка відкрила сесію Генасамблеї ООН, присвячену питанням ВІЛ та СНІД

Яну Панфілову обрали з-поміж 400 кандидатів.

Співзасновниця міжнародного руху Teenergizer Яна Панфілова виступила на спеціальній сесії Генасамблеї #ООН, присвяченій проблемам ВІЛ та СНІД. Українку обрали з-поміж 400 кандидатів. Про це повідомляє «Суспільне».

Яна з раннього дитинства живе з ВІЛ. 
Хворобу вона отримала від матері, яка мала наркозалежність. Дівчина очолює громадського руху Teenergizer, що допомагає ВІЛ-позитивним дітям, а також працює над тим, аби люди вівірусом імунодефіциту в Україні та світі почувались вільними.

Вона зазначила, що люди з ВІЛ через свою хворобу стають жертвами стигматизації з боку суспільства.

Я вірю, що всі народжуються вільними, але погані закони і соціальні стигми таврують нас. Ми – більше ніж наш ВІЛ-статус. Ми маємо прекрасні здібності, потребуємо догляду за нашим ментальним здоров'ям та соціальної підтримки, незалежно від того, хто ми та кого ми любимо, – сказала Панфілова під час свого виступу.

Як зазначила Яна Панфілова, людство може покінчити з ВІЛ до 2030 року. Для цього необхідно здійснити кілька кроків: запровадити всебічну сексуальну освіту в усіх школах, забезпечити психологічною підтримкою кожного, хто живе з цією хворобою, створити громадські ВІЛ-центри, розробляти вакцину.

Фотоматеріали зі сторінки Служби новин ОНН у твіттер.


Долучайтесь до марафону «Толерантна освіта – запорука здорового суспільства».

Після марафону ви дізнаєтесь про те, що таке толерантність, чому важливо виховувати її з дитинства та як сформувати у школі здорове й безпечне освітнє середовище.

Мета марафону: розширити знання педагогів про права людини; мотивувати освітян долучати до освітнього процесу різні форми виховання поважного ставлення до оточення; дати педагогічним працівникам інструменти створення у закладі освіти спільноти, де кожен відчуватиме себе рівним, цінним та захищеним; окреслити основні перепони в побудові толерантного середовища та навчити педагогічних працівників знаходити дієві шляхи профілактики та розв’язання конфліктних ситуацій.

За участь у марафоні кожен учасник має змогу отримати Сертифікат підвищення кваліфікації на 15 академічних годин (0,5 ЄКТС).

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?