Українці відкрили школу білінгвів у Варшаві

Незвична школа, у якій маленькі учні розмовляють кількома мовами, з'явилася у Варшаві. А навчаються вони за методиками, які розвивають усі їхні здібності.

У Варшаві школу для дітей, які розмовлять кількома мовами, відкрили вихідці з України Олексій та Олена Алексєєви.

Учні школи BrainBOOST приїхали у Польщу з різних країн та говорять двома-трьома мовами. Наприклад, Варвара Бикова розмовляє польською, англійською та іспанською. Ельза Оножко знає польську, вчить англійську і трохи китайську.

Викладачі допомагають закріпіти дітям знання та мовні навички. Основна система навчання у школі – STEAM-освіта. Вона дозволяє всебічно розвивати здібності діток, а також навчає їх бути впевненими у житті, відстоювати свою думку і долати труднощі.

Це наука, освіта, інженерія, математика і арт все, що пов'язано з руками, освітою. Згідно з методикою, точні науки і мистецтво разом можна застосовувати на практиці, - розповідає засновниця школи Олена Алексєєва.

З найменшими учнями тут грають і показують їм фокуси.

Ми впливаємо на мозок через гру, що діти найбільше люблять. Кожна дитина навчається за своїм індивідуальним планом. Відомий німецький психотерапевт Єлизавета Хеллінгера трохи перетворила гри для дитячої аудиторії, і для підлітків. Діти прекрасно грают у ці ігри. Всі вони – соціальні, так звані м'які, софт-кил, вони тренують м'язи і мозок дитини, - каже Олена Алексєєва.

Ще одна перевага STEAM-методик – те, що вони навчають вихованців впевненості у своїх силах, умінню відстоювати свою думку і долати труднощі. Адже серед учнів є і діти з особливими потребами, які перенесли важкі хвороби.  

Є діти з ДЦП, є після хіміотерапії, які пройшли лікування після онкологічних захворювань. Є діти з генетичними захворюваннями, у яких проблеми з нервовою системою, - додає засновниця школи.

Наразі заняття у школі відбуваються раз на тиждень. Але Олена та Олексій помітили, що навіть за недовгий період навчання діти стали більш відкритими і навчилися налагоджувати контакт з ровесниками набагато швидше. Тому Алексєєви планують розвинути свій заклад у повноцінну приватну школу з класами по вікових групах та річною програмою, заняття у якій відбуватимуться щоденно.

Посилання на UA.TVhttps://bit.ly/2GtW2Mr

472
18.04.2019 18:30:00

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.