Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
638
5 листопада 2018 о 13:11
pdf Роздрукувати

Україна відзначає День працівника соціальної сфери

“Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим” – Іван Франко.

Щорічно в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цього року свято припало на 4 листопада.
Відповідно до Указу Президента від 13 квітня 1999 року свято отримало статус офіційного.

…на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики…, – сказано в Наказі стосовно мети встановлення свята.

Соціальні працівники залучені до багатьох галузей діяльності, а їхня робота торкається розв'язання гострих проблем суспільства. Така робота є складним процесом, яка вимагає не лише психологічної стійкості та терпіння, а й міцних знань з соціології, медицини, права, психології педагогіки, економіки тощо.

Вітаємо з професійним святом всіх фахівців соціальної сфери! Ви робите дуже важливу і потрібну роботу для нашого суспільства.
Доброта та повсякденна увага до ближніх змінять Україну на краще!

Фотоматеріали взяті з сайту Prometeus.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.