Новини
367
22 липня 13:13

Україна та Угорщина взаємно визнали документи про освіту і наукові ступені

Документ сприятиме продовженню освіти або професійній діяльності громадян України в Угорщині та громадян Угорщини – в Україні.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та міністр зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петер Сійярто підписали міжурядову угоду про взаємне визнання документів про освіту та наукові ступені. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Завдяки угоді про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені українські громадяни в Угорщині й угорські громадяни в Україні зможуть користуватися національними освітніми і науковими документами, – сказав Кулеба на пресконференції з міністром закордонних справ Угорщини.

Міністр подякував колегам із Міністерства освіти і науки України та їхнім угорським партнерам за те, що, за його словами, «цю багатостраждальну угоду все-таки було доведено до логічного кінця» й укладено, щоб спростити життя громадянам.

Кулеба додав, що  ця угода також є важливим елементом у розв'язанні тих проблем в освітній сфері, які накопичилися за останні роки. 

Вас може зацікавити: Як дітей та молодь залучатимуть до української мови: в Мінкульті розповіли про шляхи формування українськомовного середовища

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.