Новини
1088
27 липня 17:37

Україна стала першої країною, де запустили безкоштовний тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером

Модуль «ICDL Український цифровий громадянин» засвідчує навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом.

Україна першою в Європі запустила безкоштовний тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером (ICDL) – «Український цифровий громадянин». Про це повідомила заступниця міністра цифрової трансформації Валерія Іонан на своїй сторінці у фейсбуці.

International Computer Driver Licence (ICDL) – це сертифікація, що дозволяє людям засвідчити свої навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом. Це мережа з понад 20 000 тестових центрів, яка доступна у понад 100 країнах світу. Сертифікат ICDL знадобиться у разі вступу до вишів у багатьох країнах світу та Європи, а також під час працевлаштування до офісів міжнародних приватних компаній.

Валерія Іонан зазначає, що «Український цифровий громадянин» – єдиний модуль, що ексклюзивно доступний на безоплатній основі:

Це мегаперемога, оскільки подібного пробного тестування у країнах Європи немає. Україна стала першою країною, де реалізоване безкоштовне пробне тестування.

До слова, модуль «Український цифровий громадянин» – це 30 запитань, що охоплюють такі теми: апаратне забезпечення комп’ютерів, операційні системи та принципи роботи в системі, файлова система, принципи роботи в текстовому редакторі, принципи створення електронних таблиць, інтернет, www, веббраузери, онлайн-сервіси, електронна пошта, спілкування в інтернеті, сучасні е-сервіси.

! Якщо «Цифрограм» дозволяє перевірити цифрові навички за національним стандартом, то модуль «Український цифровий громадянин» ICDL засвідчує навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом.

Довідково.

ICDL як стандарт комп'ютерної грамотності визнаний Європейською комісією, ЮНЕСКО, Радою європейських професійних інформаційних товариств, Європейським товариством інформатики, міністерствами освіти різних країн.

Вас також може зацікавити: Диплом для блогера: в одному з університетів Фінляндії відкриють навчальну програму для інфлюенсерів

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.