і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

Україна співпрацюватиме з ОАЕ у сфері освіти

Нещодавно Лілія Гриневич відвідала Дубай задля підписання Меморандуму про співпрацю.

Україна та Об’єднанні Арабські Емірати розпочнуть підготовку нового Меморандуму про співпрацю у сфері освіти. Про це домовилися Міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич та Міністр освіти ОАЕ Хусейн Ібрагім Аль Хаммаді під час зустрічі 11 лютого 2019 року у м. Дубай.

Очільниця Міносвіти зазначила, що одним із пріоритетних напрямків освіти у 2019 років є діджиталізація:

У сучасному світі практично всі успішні проекти здійснюються у співдії. Ми давно були зацікавлені в розвитку стосунків з ОАЕ, і нарешті змогли досягнути домовленостей за всіма пріоритетними для нас в освіті напрямами. Зокрема, в 2019 році для нас одним із пріоритетів розвитку освіти є діджиталізація. Сьогодні ми змогли домовитися про те, що спільно розроблятимемо електронні освітні матеріали, зокрема ті, що ми зможемо покласти на нашу Національну освітню електронну платформу.

Співпраця з ОАЕ передбачає проведення літніх таборів для обміну школярами та створення програми мобільності для студентів. Окремий напрямок співпраці – розвиток шкільного спорту та проведення спільних спортивних активностей для учнів.

Найближчим часом ми також розпочнемо процедури визнання дипломів українських університетів. Для початку МОН має надати інформацію про 40 найкращих університетів. Далі усі дані про те, які дипломи українських вишів визнаються в Об’єднаних Арабських Еміратах, буде розміщено на сайті посольства України в ОАЕ, – пояснив заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба, що також брав участь у зустрічі.

Сторони також домовилися про розвиток співпраці між Малою академією наук України та схожою структурою для підтримки талановитої молоді в ОАЕ. Планується проведення спільних змагань та проектів.

Найближчим часом ми чекатимемо представників ОАЕ в Україні. Вони планують відвідати нашу країну з ознайомчим візитом. Це стане нагодою провести ще декілька зустрічей для докладнішого обговорення тонкощів подальшої співпраці, – зазначила Лілія Гриневич.

Фото зі сторінки у Фейсбук Лілії 

У межах візиту в ОАЕ Лілія Гриневич відвідала українську школу “Софія” та подарувала підручники українською мовою. 

Титульне фото взяте з сайту МОН

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти