Україна ними пишається: українські школярі привезли з Китаю золоті медалі

Троє одинадцятикласників перемогли у 38-ому конкурсі Beijing Youth Science Creation Competition, що проходив 24 - 28 березня 2018 року в Пекіні. 

Українські школярі не перестають дивувати весь світ. Вкотре переконуюсь, що майбутнє нашої країни в надійних руках. Юні дослідники підкорили Китай. Протягом трьох років Даніела Гайчук та Максим Палладін працювали над експериментом: як важкі метали впливають на щурів. З корисних кулінарних трав – м’яти, базиліку, ромашки, петрушки створили препарати. Учні купляли зелень в Києві, та як виявилось, в лікарських травах є перевищення норми вмісту шкідливих речовин.

Всі викиди які є, в воду, в повітря – вони не контролюються, саме тому в травах є такий великий показник, - розповідає Даніела.

Після цього зразки згодовували щурам і переконалися, що куплені в Києві трави можуть шкідливо вплинути на нирки, серце та інші органи. 

Із 38 країн перемога дісталась українським молодим науковцям. Та на конкурс учні їздили за рахунок батьків. Вони ж і допомагали їм з придбанням необхідного обладнання.

Максим та Даніела зазначають, що почали цікавитися експериментами ще з дитинства. Вони планують навчатися та розвивати науку в Україні.

Як інформує МОН, ще одне призове місце в Китаї посіла Амілія Кирилова, учениця Харківської спеціалізованої школи школи I-III ступенів № 162 за проект «Інтегративний метод в нейроциркуляторній діагностиці дистонії».

Вперше діагноз «нейроциркуляторна дистонія» був встановлений у 1948-1950 роки Савицьким Н.Н. Дана патологія в нинішній час відрізняється високим показником захворюваності, і завдяки різноманітності клінічних проявів встановлення правильного діагнозу вимагає проведення консультації пацієнта у цілого ряду фахівців. 

Мозок це магія – а я хочу бути чарівником (Пер. Авт), - каже Амілія.

 

Залишається лише побажати талановитим учням успіху в науковій діяльності!

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту МОН

Посилання МОН: https://mon.gov.ua/ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.