Україна має талант: львівські студенти потрапили до двадцятки кращих програмістів світу

Студентська команда з ЛНУ ім. І. Франка посіла почесне місце в Міжнародній олімпіаді з програмування серед 50 тисяч інших студентів.

Талановита команда Львівського національного університету імені І. Франка зайняла 14 місце серед 140 суперників на Міжнародній студентській олімпіаді з програмування ACM ICPC 2018. Учасниками олімпіади стали 50 тисяч студентів з 51 країни світу.

Як повідомляє офіційний сайт Міністерства освіти і науки України, до складу львівської команди увійшли троє студентів факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ ім. І. Франка – Тарас Чайка, Михайло Пилип та Андрій Макар. Вони отримали 11 складних задач, з яких вдалось вирішити більше половини – 6. Кожна команда могла використовувати лише один комп’ютер, який не мав підключення до Інтернет-мережі. Подібним чином учасників перевіряли на знання алгоритмів, вміння швидко й логічно мислити і нестандартно вирішувати завдання в умовах обмеженого часу. Крім того, вони мали продемонструвати навички злагодженої командної роботи.

Українські учасники випередили представників з Оксфорда та Кембриджа, а у турнірній таблиці їхні показники межували зі Стенфордським та Гарвардським університетами.

Студенти нашого вишу здобули перемоги на етапі регіональних олімпіад: спочатку у всеукраїнській олімпіаді, а потім в олімпіаді південно-східного регіону Європи. Зараз відбувся фінал світової олімпіади, і наші студенти увійшли до 20-ки кращих, – з гордістю розповів проректор ЛНУ з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський.

Нагадаємо, що олімпіада з програмування ACM ICPC 2018 проходила наприкінці квітня у Пекіні (Китайська Народна Республіка).

Фотоматеріали взяті з офіційного сайту МОНу.

Посилання МОН: https://mon.gov.ua

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.