«Учися, граючи!», - проект для учнів початкової школи

Аби діти не просто бігали на перервах між уроками, у Ніжинській початковій школі №8, що на Чернігівщині, запровадили проект «Цікава перерва».

Ця оригінальна ідея була ініційована директором школи Іриною Ухо спільно із вчительським колективом. Педагоги переконані: діти, які ведуть активний спосіб життя та грають у рухливі ігри разом зі своїми однолітками, обов’язково виростуть  здоровими та успішними. 

-        Під час вимушеної перерви в навчанні у зв’язку з тижневим карантином ми спільно з педагогічним колективом вирішили підготувати для своїх учнів ось такий сюрприз. Ми розмалювали в коридорі школи підлогу яскравими фарбами, і це не просто малюнки, а ігри з цифрами та різноманітними завданнями, - поділилась директор закладу на своїй сторінці у «Фейсбуці».

На підлозі намалювали гру «Twister», класики, відомі з дитинства кожному дорослому, коло з цифрами, де можна стрибати і рахувати, місце для стрибків «Jump!» з цифрами. За основу педагоги взяли ігри, в які найчастіше грають школярі. Тепер під час перерви діти зможуть продуктивно та цікаво відпочивати  і одночасно щось повторювати, тобто вчитися, граючи. Яскравий і оригінально оформлений проект зайвий раз доводить: для того, щоб зробити щось справді корисне, не завжди потрібні великі кошти, а, насамперед, любов до своєї роботи та вихованців.

- Наш проект «Цікава перерва» спрямований на те, щоб відірвати дітей від гаджетів та сприяти засвоєнню знань у цікавій та доступній для них формі. Також за допомогою організації такої ігрової діяльності ми хочемо спрямувати енергію надто активних дітей у корисне русло: тепер вони не просто бігатимуть коридорами, зіштовхуючись лобами один з одним, а гратимуть у цікаві розвиваючі ігри та здобуватимуть при цьому знання. Сподіваємося, що результати наших старань принесуть не лише задоволення, а й користь нашим маленьким школярам, - розповіли вчителі навчального закладу.

Захоплення учнів після того, як вони повернулися до школи після вимушених канікул і побачили цей справжній «ігроленд», важко описати словами. Тепер вони під час кожної перерви із задоволенням граються в рухливі і, разом з тим, розвиваючі ігри, замість того, щоб сидіти за гаджетами.

 Ми дякуємо нашим вчителям за «Ігроленд»!  Ви у нас – найкращі,
- захоплено коментують учні і з нетерпінням чекають на завершення уроків, щоб поринути у захоплюючу атмосферу «розумної» та корисної гри.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.