Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
5008
18 жовтня 18:00

Учні Одеси можуть повернутися до очного навчання вже 1 листопада: за якої умови?

Станом на 18 жовтня 2021 року Одеська область перебуває у «червоній» зоні карантину.

В Одесі учні можуть повернутися до офлайн-навчання вже 1 листопада. Для цього необхідно, аби 100% вчителів та інших працівників закладів освіти отримали щеплення від коронавірусу. Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Олена Буйневич під час засідання оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації:

Сьогодні в Одесі вакциновані від COVID-19 практично 91% вчителів. Ті школи, в яких не набереться 100% вакцинованого персоналу, будуть навчатися дистанційно.

За словами Буйневич, учні початкових класів та дитячі садочки продовжать навчатися у звичайному режимі.

Крім того, директорка Департаменту освіти і науки поділилася планами створення окремих класів для тих дітей, які після повернення до очного навчання все ж захочуть отримувати знання дистанційно.

Нагадаємо, що станом на 18 жовтня 2021 року Одеса перебуває у «червоній» зоні карантину.

Фотоматеріали: MikeDotta / Shutterstock.com

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Розширення «червоної» зони: які регіони опинились в умовах посиленого карантину

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: