+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о

Учень 11 класу став найкращим мозкознавцем України

Талановитий школяр поїде до Кореї представляти нашу країну на Міжнародному змаганні International Brain Bee.

У Києві відбувся етап українського нейроконкурса – це змагання зі знання структури та функцій нервових структур, розуміння причин та способів лікування важливих неврологічних хвороб. Завдяки результатам відбіркового інтернет-тестування до столиці запросили 10 найкращих учнів.

 

Учасники відповідали на запитання, визначали діагнози пацієнтів за історіями хвороб та відеозаписами, визначали структури на препаратах головного мозку та муляжах, а завершальним етапом був «мозковий брейн-ринг».

Всі етапи конкурсу проходили англійською мовою, тож учасники продемонстрували високий рівень володіння іноземною. Однак, найкращим мозкознавцем став Ігор Ареф’єв – учень 11 класу Українського медичного ліцею Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

Хлопець захоплюється і вивчає різні сфери біології, цікавиться сучасними науковими відкриттями і в майбутньому хоче займатись саме дослідженнями головного мозку. Вже у вересні цього року Ігор поїде до Кореї на Міжнародні змагання International Brain Bee.

Довідково: Міжнародний нейроконкурс International Brain Bee заснований 1998 року професором Університету Меріленд (США) Норбертом Мислінським. Його метою є популяризація вивчення мозку, виховання майбутніх талановитих нейробіологів та лікарів для успішної боротьби з неврологічними хворобами та збільшення якості життя людства. В Україні за організацію конкурсу відповідає Українське товариство нейронаук за підтримки Малої академії наук.

Бажаємо Ігору Ареф’єву гідно представити Україну і здобути перемогу!


Пропонуємо переглянути вебінар на тему: «Використання опорних та інтерактивних схем для формування навичок мислення високого рівня». Спікерка Вікторія Шпильова, учителька хімії Спеціалізованої школи №196, учителька вищої категорії, педагогічне звання «Старший учитель» розповість про опорні та інтерактивні схеми, та способи їх використання на уроках. Після перегляду вебінара ви можете замовити Свідоцтво із зазначенням кількості академічних годин. 

Деякі фото взяті з сайту Ukrainian Brain Bee

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти