Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Стратегії подолання наслідків психологічної травми у педагогів засобами арттерапії
»
Взяти участь Всі події
Новини
209
6 квітня 20:29

У Таллінні відкривається школа для українських біженців

Таллінн оголосив про відкриття школи для українських біженців. Навчання в ній розпочнуть 200 дітей, з вересня – до 600 дітей.

Цього року у нас понад 4000 першокласників. Це схоже на минулий рік, але точні дані будуть пізніше, - сказав віце-мер Таллінна Вадим Білобровцев.

За його словами, на даний момент до Таллінна надійшло 2180 заяв на навчання в столичних школах від батьків дітей українських біженців: "Місце запропоновано 1600 дітям. 690 біженців захотіли місце в дитячому садку, 350 дітям місце було вже запропоновано. 142 особи погодилися з запропонованим".

Він також повідомив про підписання договору з Таллінським університетом про відкриття української школи.

Школа для українських дітей буде розташована за адресою Ряегу, 49, у будівлі, що належить Талліннському університету, і буде частиною Ліллекюласької гімназії, тобто муніципальною школою.

До кінця поточного навчального року школа працюватиме у форматі денної школи, тобто програма в основному складатиметься з уроків мистецтва, музики, фізкультури. З вересня навчання вестиметься за естонською державною програмою.

З 11 квітня у ній навчатимуться приблизно 200 українських дітей. "Діти займатимуться десять педагогів. Позитивним, безперечно, є те, що ми намагаємося залучити до процесу вчителів з числа біженців", – розповів Білобровцев. Деякі з українських дітей, що переселилися в Естонію, продовжують навчатися у форматі дистанційного навчання.

Джерело: err.ee

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.