У школах Грузії скасували випускні іспити

Такі зміни спрямовані на посилення ролі школи в системі освіти.

Міністерство освіти Грузії визначило нові правила видачі атестатів. Зокрема, в країні скасували випускні іспити.
Про це повідомляється на сайті МОН Грузії.

З 2018-2019 навчального року в Грузії буде скасовано випускні іспити в школах для учнів 11-х та 12-х класів, – повідомляється на сайті відомства.

Для того, щоб отримати атестат про середню загальну освіту, учні матимуть отримати позитивні оцінки з усіх предметів. А це, в свою чергу, 5 або більше балів за десятибальною шкалою оцінювання.
Крім цього зазначається, що учні, які в минулі роки провалили або з не змогли скласти випускні іспити, також зможуть взяти атестат, якщо з усіх предметів мають від п'яти до десяти балів.

У випускників, які отримають атестат, буде право пройти реєстрацію з метою прийому на професійні та вищі навчальні заклади як у 2019 році, так і в наступні роки, – інформує Міносвіти Грузії.

Відповідно до заяви Міністерства освіти Грузії, такі зміни спрямовані на посилення ролі школи в системі освіти. У відомстві наголосили на прагненні, щоб в школі більше уваги приділяли саме навчанню, а не екзаменаційній процедурі.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.