Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події

У школах п’яти областей почали працювати вихователі безпеки

Вихователі безпеки стануть комунікаторами між органами місцевого самоврядування, навчальними закладами і територіальними підрозділами Нацполіції.

У п’яти областях України у закладах освіти запрацювали вихователі безпеки, які допомагають освітянам побудувати для дітей середовище, вільне від булінгу, наркотиків і насильства.

Про це повідомив заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції Ярослав Шанько.

До організації проєкту долучилися 16 громад у п’яти областях. Уже підготовлено 17 спеціалістів, які пройшли чотиритижневе навчання у Національній академії внутрішніх справ, і працюють у 49 закладах освіти, — зазначив він.

За його словами, спеціалісти з безпеки перебувають у закладах середньої освіти і «наглядають» приблизно за 1,5 тис. учнів. Вони зобов’язані запобігати насильству серед школярів, вживанню наркотиків тощо.

Правоохоронець наголосив, що 19 вересня розпочався новий набір фахівців із безпеки в освітньому середовищі. До кінця цього місяця бажаючі стати вихователями безпеки можуть подати документи до Національної академії внутрішніх справ, яка здійснює нетривалу підготовку таких фахівців.

Як відомо, пілотний проєкт «Вихователь безпеки» стартував в Україні наприкінці серпня 2022 року. У Міністерстві внутрішніх справ планували його впроваджувати спочатку у 15 навчальних закладах України.

Нагадаємо, спеціально для учнів 5–9 класів ДСНС запрошує на презентацію безкоштовного онлайн-курсу «Цивільна безпека та підготовка до надзвичайних ситуацій» у стилі Minecraft. Рятувальники також продемонструють відеоурок «Обережно: міни». Відеоматеріали ознайомлять слухачів із основами цивільного захисту та нададуть практичні навички реагування на надзвичайні ситуації.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.