Рим

У Римі представили виставку дитячих малюнків "Моя Україна"

В центрі Риму, у галереї “Domus Romana”, діє виставка робіт про Україну учасників Міжнародного конкурсу дитячих малюнків “Моя Україна - Ucraїna Mia”.

Україна – це безкрайні пшеничні поля, блакитне небо, мужній велетень Дніпро, гірські заквітчані схили, моря, неймовірно багата історія… В її яскравій природі та глибокій душі знаходило своє натхнення не одне покоління відомих митців. І сьогодні, споглядаючи за її неповторними пейзажами, в багатьох людей пролітає думка – “Як же шкода, що я не художник і не можу це намалювати!”. Але в дитинстві ні в кого таких думок не виникало, пензель сам просився до рук, і перед очима батьків, вчителів та однокласників поставали неповторні витвори мистецтва. Такими малюнками, сповненими дитячою щирістю, світлими мріями та ідеями, можна милуватися вічно! Тому надзвичайно круто, що з кожним роком проводиться все більше конкурсів дитячого малюнку на українську тематику. До того ж, дуже часто інші країни за підтримки українських посольств переймають цю чудову традицію.

Нещодавно, в самому центрі Риму, були представлені художні твори дітей з різних міст України. Ці малюнки створювались для українсько-італійського конкурсу “Моя Україна – Ucrania Mia”. Впродовж декількох днів італійці та представники української діаспори матимуть змогу насолодитися зворушливими роботами юних художників, наповненими дитячою щирістю, оптимізмом, та вірою в світле майбутнє для нашої держави. Хтось із них побачить знайомі пейзажі, а хтось – вперше для себе відкриє українську природу та культуру.

Ми вітаємо юних митців з цим творчим досягненням, адже їхні твори здобули визнання на міжнародному рівні. “Всеосвіта” щиро радіє їхньому успіху та бажає невичерпного натхнення!

Фотоматеріали взяті із сайту Правда ТУТ Ніжин.

Інформація взята з сайту Голос Українською: http://uagolos.com/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.