Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»
Новини
715
23 вересня 14:05

У Львові відкриють університет для людей похилого віку

Навчання у закладі вищої освіти – безкоштовне.

У Львові запускають новий соціальний проєкт – університет для людей поважного віку «Протон». Це інноваційний проєкт, метою якого є надання безбар’єрного доступу до неформальної освіти людям у віці 60+, повідомляє Львівська міська рада.

! Слухачами університету можуть бути люди похилого віку, які мають статус пенсіонера. Навчання в університеті – безкоштовне, і розпочнеться воно з 1 жовтня. Навчальний рік складатиметься з двох семестрів: осінній – з жовтня до грудня та весняний – з лютого до травня.

Організатори розповідають, що проєкт є неприбутковим та функціонує на волонтерських засадах:

Мета цього проєкту – покращення якості та тривалості життя людей пенсійного віку, шляхом впровадження культури навчання впродовж всього життя, розвитку діалогу між поколіннями.

Проєкт передбачає проведення просвітницьких та навчальних курсів, різноманітних заходів з дозвілля та культурно-масових заходів. Із запропонованих предметів слухачі зможуть обрати три предмети у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття.

Також у закладі вищої освіти можна отримати нові знання з програми «Бізнес та підприємництво», що створена для людей, які мають бажання вести власну справу та займатись підприємництвом. А також студенти університету можуть сформувати для себе індивідуальну навчальну програму з вивчення мов, економіки, комп’ютерної грамотності, основ здорового способу життя, творчих занять тощо.

Щоб записатися на навчання, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://clc.to/u3a-student

Крім того, до співпраці запрошують викладачів-волонтерів, які викладатимуть предмет 1 раз на тиждень впродовж 90 хвилин та зможуть самостійно формувати свій графік.

Вас також може зацікавити: В Україні визнаватимуть самоосвіту: уряд ухвалив рішення

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.