Сьогодні о 11:00
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події
Новини
4867
19 жовтня 13:31

У Китаї пропонують карати батьків за погану поведінку їхніх дітей

Неналежне виховання у сім'ї є головною причиною поганої поведінки дитини.

У Китаї підготували законопроєкт, згідно з яким батькам, чиї діти демонструють «дуже погану поведінку» або вчиняють злочини, загрожуватиме покарання, повідомляє CNN.


Відповідно до запропонованого законопроєкту «Про сприяння сімейній освіті», якщо прокурори виявлять погану чи злочинну поведінку дітей, батьки чи опікуни можуть отримати догану та будуть зобов'язані пройти програму навчання сім'ї. 

Існує багато причин, через які підлітки поводяться погано, і відсутність або неналежне виховання у сім'ї є головною причиною, – заявив представник Комісії з питань законодавства при Національному з'їзді народів парламенту Китаю Цан Тівай.

У відповідному законопроєкті від батьків також вимагають організувати час для ігор, фізичних вправ та відпочинку дітей.

Крім того, Міністерство освіти Китаю обмежило ігрові години для неповнолітніх та дозволяє їм грати в онлайн-ігри протягом однієї години лише у п’ятницю, суботу та неділю. Влада КНР також скоротила домашні завдання для дітей та заборонила навчання після уроків з основних предметів у вихідні та канікули, заявивши про стурбованість важким академічним тягарем, який перевантажує дітей.

Нагадаємо, у Китаї одяг школярів оснащуватимуть чипами, щоб відстежувати місцезнаходження дітей.

Матеріал, який вас може зацікавити: Гра в кальмара: які небезпеки несе серіал та як захистити дитину від його негативного впливу

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Читайте також: