Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання арттерапевтичних технік у роботі з дошкільниками
»
Новини
1440
15 липня 18:10

У Китаї батьки у виховних цілях залишили на безлюдному острові свою 13-річну доньку

Дорослі пояснили, що у такий незвичний спосіб прагнули «розкрити потенціал» своєї дитини.

У Китаї батьки відвезли свою доньку на безлюдний острів й залишили там саму на кілька днів. До таких дій дорослі, за їхніми словами, вдалися у виховних цілях: начебто хотіли покарати за неслухняність та навчити пристосовуватись до екстремальних умов. Про це йдеться у виданнях China Press та Global Times.

13-річна дівчинка живе у місті Ченду, провінція Сичуань. Минулого року вона кинула школу. Як зазначають батьки, донька має певні психологічні проблеми, крім того, з нею важко спілкуватись: підлітка постійно зачиняється у своїй кімнаті й не бажає нікуди виходити. Дорослі звернулися до психолога, й він, як передає видання Hongxing News, запропонував організувати так звану «гру на виживання» з поїздкою на острів. Той розташований на відстані 2 400 кілометрів від Ченду й абсолютно безлюдний.

На острові дівчинка провела два дні, маючи з собою лише воду й печиво у пакеті. Зрештою підлітка не витримала й попросила про допомогу у рибалок. Вони ж одразу звернулися до поліції.

А що ж батьки?

Дорослі пояснили, що у такий незвичний спосіб прагнули «розкрити потенціал» своєї дитини, навчити її прислухатися й виживати в екстремальних умовах. Мовляв, нічого страшного, адже перед тим, як ухвалити таке рішення, вони консультувалися з експертом з виживання.

Батько дівчинки навіть наголосив, що після двох днів ізоляції донька значно подорослішала й тепер може спокійно спілкуватися з незнайомцями, наприклад, з рибалками та поліцейськими.

А що думаєте про такі методи виховання ви? 

Фотоматеріали: Global Times, News Beezer

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: У Сумах запровадили комендантську годину для дітей та підлітків: що заборонено та скільки триватимуть обмеження

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.