Київ

У Києві відкрилася перша інклюзивна медіашкола для дорослих

При Інституті журналістики Київського Національного Університету імені Шевченка обдарованих людей з інвалідністю, зокрема, ексзірок паралімпійського та дефлімпійського спорту, навчатимуть журналістики.

Близько 6% населення України або майже 3 мільйони співвітчизників мають інвалідність і особливі освітні потреби. Мета інклюзивної медіашколи для дорослих – побороти професійну необізнаність, крім того, це шанс для колишніх спортсменів і далі бути причетними до паралімпійського та дефлімпійського спорту, але вже у ролі журналіста.

Медіашкола «Другий подих» надасть реальний шанс ексспортсменам-паралімпійцям та дефлімпійцям залишатися і далі у спорті, але вже в ролі журналіста: розповідати широкій аудиторії всі тонкощі тренувань і виступів наших спортсменів, створюючи інформаційні випуски, коментуючи змагання і чемпіонати, бути автором власного відеоблогу.

Окрім ексспортсменів в медіашколі навчатимуться люди з інвалідністю, які хочуть відкрити в собі нові таланти та наповнити своє життя іншими сенсами. Навчання безкоштовне. Власники проєкту «Другий подих» – Інститут журналістики Київського Університету імені Шевченка, Національна асамблея людей з інвалідністю та Національний комітет спорту інвалідів.

Усі, хто зацікавлений цією інформацією, хто хоче себе спробувати у якості студента медіашколи «Другий подих» пишіть на пошту: sbreath2020@gmail.com

Джерело: https://vse.ee/brh

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
9
дн.
1
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!