Новини
1329
4 вересня 2019 о 10:00

У Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Успішний 11-класник»

Найпрестижніші заклади вищої освіти, експерти, освітні компанії зберуться разом, аби поділитися досвідом із старшокласниками.

Навчальний рік лише нещодавно розпочався, проте це не привід розслаблятися, особливо – учням 11-х класів. Наступного року їм доведеться здавати ЗНО та обирати омріяний університет. Мабуть, у голові старшокласників вже зринає чимало запитань: «До якого ЗВО подати документи?», «Які спеціальності є затребуваними сьогодні?», «Як здати ЗНО на високі бали?» тощо.

Якщо ви хочете отримати відповіді на всі запитання, пов’язані із ЗНО та вступом-2020 – вам потрібно відвідати безкоштовний освітній форум «Успішний 11-класник». На заході зберуться представники найкращих університетів країни, експерти з підготовки до ЗНО та профорієнтації, освітніх компаній та курсів, викладачі ZNOUA.

Коли відбудеться форум: 29 вересня

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр, м. Київ,  Броварський проспект, 15.

Початок заходу: 10:00 година.

Обов’язкова умова участі: вхід можливий за присутності хоча б одного дорослого

Як взяти участь: перейдіть за посиланням https://zno.ua/forum-registration.html та зареєструйтесь.

Виступи спікерів відбуватимуться у трьох павільйонах виставкового центру. Учасники зможуть обирати лекції, які їм найбільше сподобаються. Детальніше із програмою заходу можна ознайомитись на сторінці форуму: https://zno.ua/zno-forum.html

Довідково:
Захід організовує компанія ZNOUA, яка допомагає учням підготуватися до зовнішнього незалежного тестування.


Якщо вибажаєте ефективно підготуватися до ЗНО-2020, спробуйте Тренажер ЗНО від проєкту «Всеосвіта».

Це сучасний онлайн-сервіс із різними режимами проходження тестів, зручним функціоналом, автоматичним створенням статистики результатів і, щонайголовніше, низькою вартістю підписки на українському ринку.

Після оформлення підписки у вас є можливість отримати безкоштовні інформаційні флеш-картки, які містять інформацію з 11 предметів.

Готуйтесь до зовнішнього незалежного тестування разом із «Всеосвітою»!

Посилання на Тренажер ЗНО: https://vseosvita.ua/zno


Цієї теми вас також зацікавить:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!