Новини
1341
8 травня 2018 о 19:33

У Києві запрацюють пришкільні та літні мовні табори

У столиці запрацюють пришкільні та мовні табори, тож учні зможуть весело та корисно провести свій час.

Незабаром пролунає останній дзвінок, а це значить лише одне – попереду літні канікули. Це найкращий відпочинок для школярів. За три місяці вони отримують неймовірні враження: спілкуються з ровесниками та знайомляться з новими друзями, засмагають, ходять у походи, загалом оздоровлюються та ще й встигають подорослішати.

Більшість батьків не можуть відпочивати на літніх канікул разом зі своїми дітьми: так буває, що і тато, і мама все літо перебувають на роботі, а дитину немає з ким залишити.

Не поспішайте відправляти дитину у табір, який знаходиться за межами міста чи області. 

Учні столиці не залишаться поза увагою. Із 1 червня у Києві розпочнуть роботу 76 пришкільних та 143 мовних табори при київських закладах освіти. Організатори підготували для дітей цікаву розважальну програму. Про це повідомила голова постійної комісії з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко в коментарі телеканалу «ЗІК».

Цьогоріч, як і щороку, ми прагнемо створити всі умови, щоб діти провели літній час у належному догляді та з користю. Протягом усього періоду – з 1 до 25 червня – буде забезпечено триразове харчування, повноцінний сон, цікаві прогулянки на свіжому повітрі, екскурсії, культпоходи тощо. Також діти пройдуть корисні інструктажі щодо поводження на воді чи під час пожежі, користування міським транспортом. Окрім цього, у мовних таборах значно розширився перелік іноземних мов – поряд із уже традиційною англійською та німецькою, діти вивчатимуть французьку, польську, іспанську та інші мови. Тож, я переконана, що кожна дитина знайде собі справу до душі, – зазначила Ганна Старостенко.

За її словами, денне перебування школяра у таборі коштуватиме трохи більше 51 гривні, тобто майже 924 гривні за 18 днів. У таборі перебуватимуть діти наступних категорій: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах; із сімей учасників АТО та загиблих учасників АТО, а також діти із родин киян, які загинули або були поранені під час участі у Революції Гідності.

Ганна Старостенко додала, що Київський Палац дітей та юнацтва чекає дітей у літньому денному центрі «ProfiCamp».

Це прекрасна нагода щоб не лише відпочити яскраво, а й отримати базові знання іноземної мови, чи вивчити нову. Літо – найкраща пора досліджувати світ. Сподіваємось, учні отримають задовелення та приємні емоції від насичененої програми. 

Посилання на сайт Київської міської державної адміністрації: https://kyivcity.gov.ua/

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.