і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію

У Києві відбувся фінал конкурсу "Всеукраїнський юнацький водний приз"

17 - 20 квітня відбувся фінал конкурсу "Всеукраїнський юнацький водний приз" - вітаємо фіналістів!

Варто зазначити, що конкурс проводиться в Україні з 2004 року як національний етап міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» («Стокгольмський юнацький водний приз»).

Редакція «Всеосвіти» вітає фіналістів, а саме:

Вячеслав Анцибор, учень 11 класу Політехнічного ліцею НТТУ «КПІ» м. Києва, вихованець відділення технічних наук Київської Малої академії наук,  з проектом «Використання альтернативних джерел енергії, нової системи охолодження для забезпечення потреб кораблів енергією». Вячеслав посів II місце. На Педагогічній Пресі зазначено, що учень постійно бере участь у подібних конкурсах. Протягом 2018 року він здобув срібну медаль на Міжнародній учнівській олімпіаді з екології 2018 у Кенії (Найробі); посів I місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України і представлятиме столицю на ІІІ етапі. Окрім вищезазначених нагород, Вячеслав посів II місце у номінації ««Проект з енергозбереження, енергоефективності або поновлюваних джерел енергії» Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище-2018». Це неймовірні досягнення учня.

До фіналу пройшла Шевченко Юлія, учениця 10 класу Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» м. Києва, вихованка відділення технічних наук з проектом «Додатковий модуль контролю «БОЙЛЕР CONTROL» на платформі ARDUINO».

Фіналісти престижного конкурси отримали дипломи та грамоти від партнерів конкурсу, цінні подарунки від спонсорів та можливість публікації роботи у науково-практичному журналі «Вода і водоочисні технології». Переможців конкурсу урочисто приймали у Посольстві Королівства Швеції в Україні.

«Всеукраїнський юнацький водний приз» надає можливість учням продемонструвати свої винаходи, а також приєднатися до міжнародної наукової юнацької спільноти.

Україна ними пишається! Бажаємо не зупинятись на досягнутому, а йти тільки вперед!

Фотоматеріали взяті з офіційного порталу Педагогічної Преси

Посилання Педагогічна Преса: http://pedpresa.ua/

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь