У Києві відбулося нагородження школярів-винахідників

Ми безмежно радіємо, що Україна виховує такий творчий молодий потенціал!

Сонячні батареї, пристрій для поліпшення венозного обігу, розумний будинок, датчики чистоти повітря – все це розробки українських школярів! Найкращі винаходи учасників Малої академії наук були привезені до Києва та представлені на виставці в Жовтневому палаці, а їхніх винахідників нагороджено. Зокрема, було відібрано аж 25 інноваційних винаходів, які учні впродовж тривалого часу розробляли спільно зі своїми науковими керівниками.

Одинадцятикласник Даниїл Федоров із Дніпропетровщини впродовж цілого року займався розробкою власного принципу роботи дуже дорогого нині обладнання – системи «розумний будинок».

«Головна «фішка» – це лазерна система моєї власної розробки, аналогів їй на ринку немає. Система слідкує, щоб двері були зачиненими, коли нікого немає вдома, або ж, щоб не стався потоп, – розповідає школяр.

Винахід Даниїла Федорова – система “розумний будинок”.

Вікторія Проценко, школярка із Черкащини, також розповіла про свій винахід. Дівчина займалася дослідженням оптичних ефектів.

У мене робота в секції експериментальна фізика, вона називається «Дослідження оптичних ефектів на полотнах художників». Поп –арт – це поєднання фізики та живопису, це оптичне мистецтво. Послідовники поп-арту гуртувалися не лише на особливостях сприйняття людським оком плоских фігур, а й на вмінні підсвідомості створювати оптичні ілюзії, - розповіла Вікторія.

Вікторія Проценко зі своїм винаходом.

Зайнятися розробкою винаходу дівчину підштовхнули власні художні та наукові вподобання.

 Таку тему я вибрала, тому що малюю і тому що мені було цікаво дослідити, які саме оптичні явища є характерними для картин художників, чому вони з'являються, як їх зображують.

Ще одна учасниця конкурсу, Софія Перелигина із Сумщини, представила вдосконалену сонячну батарею. За її словами, на сім’ю із чотирьох осіб необхідно чотири квадратних метри апарата.

На сьогодні цьому немає аналогів. До того ж це набагато дешевше – на цьому покупець буде заощаджувати щонайменше сто доларів, – розповіла Софія.

Вдосконалена сонячна батарея.

Розвиток науки – це надзвичайно важлива складова будь-якої держави. Тому ми безмежно радіємо, що Україна виховує такий творчий молодий потенціал. Це наша надія, гордість та майбутнє. Окремо хочеться подякувати тим вчителям, які надихають, допомагають та підтримують школярів, даючи їм можливість стати на шлях науки! Бажаємо юним винахідникам подальших успіхів на перемог! 

Фотоматеріали взяті з сайтів Агентство “Крымские Новости” та ZIK

Інформація взята із сайту Агентство “Крымские Новости”: http://qha.com.ua/

Інформація взята із сайту ZIK: https://zik.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.