Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Вебінар:
«
Інклюзивна компетентність учителя: заповнюємо індивідуальну програму розвитку та індивідуальний навчальний план
»
Взяти участь Всі події

У Херсоні й Мелітополі окупанти провалили «вступну кампанію»

Жителі тимчасово окупованих росією територій відмовляються навчатися в окупаційних «університетах».

На тимчасово окупованих росією українських територіях до загарбників ніхто не йде «вчитись» у їхніх фейкових вишах.

Про це повідомили Центру стратегічних комунікацій у Національному спротиві.

Херсонський державний університет російські окупанти перейменували на «Херсонский государственный университет». Проте студентів немає, «вступ без іспитів» нікого не цікавить, дипломів не даватимуть.

У Мелітополі «Новий університет МДУ (МелДУ)» українські громадяни також обходять стороною: кілька десятків викладачів-колаборантів є, але студенти не хочуть отримувати знання від зрадників й приймати їхню «макулатуру».

Як відомо, бібліотеки Рівного приймають російські книги, щоб відправити їх на переробку. За виручені кошти придбають генератори для армії.

Про це повідомили у Рівненській міській раді.

«російську літературу — на макулатуру, а гроші — на ЗСУ!» — під таким гаслом проходить кампанія зі збору коштів для перемоги над російською навалою.

Кожен може стати учасником процесу дерусифікації та зробити свій внесок в Перемогу! Принесіть російськомовні книги в бібліотеки, які буде відправлено на переробку, а за виручені кошти — придбано генератори для ЗСУ! — йдеться у повідомленні Рівненської міськради.

Нагадаємо, у футболках «Всеосвіти» ЗСУ звільнятиме окуповані росією території. Херсону — приготуватись! — пообіцяли українські захисники та захисниці з підрозділу, який освітня платформа забезпечила ще взимку на початку повномасштабної війни.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.