Тернопіль

У кабінеті директора кожен учень може «заробити». Прейскурант цін

Від креативності ідей директора тернопільської школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука Олександра Остапчука в захваті й учні, і їх батьки, і колектив школи, і керівники інших закладів освіти, які ставлять його у приклад іншим. Так, днями у школі з’явилися цікаві деталі в інтер’єрі та директорський прейскурант заохочень.

Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» повідомив сам Олександр Остапчук. Щоб мотивувати школярів, він вигадав хорошу ініціативу. Так, у кабінеті директора кожен учень має шанс «заробити» мандарини, чупа-чупси та бублики з чаєм. Все що потрібно — знання.

Для прикладу, найдешевша позиція в прейскуранті директора — відгадати загадку. Якщо учень зуміє правильно відповісти на головоломку директора — отримає чупа-чупс. А, наприклад, за декламацію коротенького вірша — мандаринку. Найдорожча позиція – чай з бубликами. Для цього школяру потрібно розповісти про прочитану книжку.

До того ж у коридорі школи повісили й «чарівне дзеркало». На ньому — веселе обличчя Енштейна з висунутим язиком і підпис: «Підморгни та покажи язик Ейнштейну — день буде успішним».

У коментарях вчителі закладу освіти називають Олександра Остапчука справжнім генератором ідей. А колишні учні напрошуються на чай з бубликом, аби мати змогу поспілкуватися з людиною, яка, без перебільшень, живе своєю роботою.

Також ми всі пам'ятаємо чудову ідею з бубликом. На уроці зголоднів, підійшов  – і бублик з’їв! Бублик – норма!

Першоджерело: https://vse.ee/ceu

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
2
міс.
0
4
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!