У ХНУ відкрили лабораторію із сучасним швейним обладнанням

У Хмельницькому національному університеті на кафедрі технології і конструювання швейних виробів відкрито лабораторію із сучасним устаткуванням.

27 квітня 2018 року у Хмельницькому національному університеті на кафедрі технології і конструювання швейних виробів завдяки ініціюванню компанії SOFTORG та виробника обладнання JACK відкрито навчально-наукову лабораторію Технології і моди із сучасним високотехнологічним швейним обладнанням.

З вітальним словом виступив ректор ХНУ – Микола Скиба, завідувач кафедри технології і конструювання швейних виробів ХНУ професор Алла Славінська. Педагог відзначила, що такої лабораторії на кафедрі ще не було, тому її появі радіють усі.

Олександр Звєвєв, керівник компанії SOFTORG відзначив, що компанія відкриває лабораторію вдруге за останній рік (перша була відкрита 3 місяці тому у КНУТД). Сучасне обладнання є на багатьох підприємствах України, тому студенти матимуть змогу працювати та набувати досвіду, який знадобиться їм для подальшої професійної діяльності.

На офіційному відкриті лабораторії була присутня віце-президент «Укрлегпром» Тетяна Ізовіт та представники компанії JACK. Пані Тетяна розповіла про розвиток легкої промисловості в Хмельницькій області, а пані Ліда поділилась історією розвитку підприємства. 

На урочистому відкритті було підписано угоду про співпрацю між ХНУ і компанією SOFTORG, після чого Микола Єгорович та Олександр Юрієвич відкрили лабораторію Технології та моди, перерізавши червону стрічку.

Присутні побачили 8 сучасних моделей автоматизованого швейного обладнання, а бажаючі мали змогу спробувати попрацювати за устаткуванням.

Підписання договору 

Вітаємо студентів кафедри ТКШВ. Саме за роботою такого устаткування студенти зможуть підвищити професійні навики та в майбутньому – стати фахівцями своєї справи!

Варто нагадати, що університет засновано 1962 року. З самого початку це був загальнотехнічний факультет Українського поліграфічного інститут імені Івана Федорова. В 1994 інститут акредитується за IV рівнем і отримує статус Технологічного університету Поділля. Сьогодні в ХНУ навчаються студенти за багатьма напрямками.

Фотоматеріал взято з освітнього порталу Педагогічна Преса 

Посилання на Педагогічну Пресу: http://pedpresa.ua/

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.